Aktuality

25.05.2009 05:30

Zpřesněné upozornění na vjezdové povolení na letiště v Hradci Králové

(red), LSHK, www.lshk.cz Zpřesněné upozornění na vjezdové povolení na letiště v Hradci Králové

Na mezinárodním letišti v Hradci Králové byla před týdnem uvedena do provozu závora, která by měla zabránit volnému pohybu cizích osob a vozidel na pojížděcích komunikacích a vzletové a přistávací dráze. Především jde o bezpečnostní opatření, aby se co nejlépe zabránilo případným kolizím s letadly a chránilo se tak jak zdraví posádek, tak technika. A v těchto dnech Letecké služby Hradec Králové a.s. zveřejnily i pravidla pro vjezdová povolení do „modré“ a „žluté“ zóny.

Povolení se vydávají od pondělí 25.května a všichni uživatelé je pro svá vozidla musí mít vyzvednuta do soboty 30.května, protože ten den bude nový GSM klíč od Správčické brány aktivován pouze držitelům vjezdového povolení.

Závora byla uvedena do provozu u staré věže č.69. Formuláře žádosti o vjezdové povolení jsou k dispozici v kanceláři LSHK (Leteckých služeb Hradce Králové). Vyplněné, podepsané a orazítkované žádosti se předávají zpět v kanceláři LSHK. Vjezdové povolení je zpoplatněno jednorázovým poplatkem 200,- Kč bez DPH za povolení s čipovou kartou (modrá barva vjezdového povolení), 100,- Kč bez DPH pro vjezdové povolení bez čipové karty (žlutá barva vjezdového povolení). Vjezdové povolení je nepřenosné a barva vjezdového povolení odpovídá prostoru povoleného pohybu dopravního prostředku v neveřejné části letiště. Prostory pro jednotlivé vjezdové povolení jsou zvýrazněny na přiložených mapách.

Vjezdové povolení; Dopravní řád letiště HK; Příloha č. 3 - provoz para; Příloha č. 5 - rozptyl sever; Příloha č. 6 - rozsah neveřejné části letiště

 

(red), LSHK, www.lshk.cz

 
Modrá zóna Modrá zóna
Modrá zóna
Žlutá zóna Žlutá zóna
Žlutá zóna
 

Neveřejná část Neveřejná část
Neveřejná část
Provoz PARA Provoz PARA
Provoz PARA

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama