Aktuality

09.10.2017 01:00

Wizz Air poletí do Gruzie

(red), www.accpr.cz Wizz Air poletí do Gruzie
Největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě Wizz Air oznámila novou linku z Prahy do gruzínského Kutaisi se dvěma lety týdně, každé úterý a sobotu. Nová destinace bude u Wizz Air k dispozici od 19. května 2018.
Zákazníci Wizz Air, kteří hledají zemi s vinicemi roztroušenými po zelených údolích, prastarými kostely a strážními věžemi zasazenými v pohádkové horské scenérii i slunečné pobřeží Černého moře, by si měli vybrat právě Gruzii. Jedno z nejkrásnějších míst na světě s širokou nabídkou pro pěší turisty, fanoušky jezdectví, cyklistiky, vášnivé lyžaře i raftaře. A také země, kde se hosté považují za požehnání a pohostinnost je považována za důležitou součást života. Gruzie o sobě také tvrdí, že je místem samotného vynálezu vína, a za seznámení stojí i gruzínský hrdý, vysoce temperamentní, kultivovaný národ.
 
Praha - Kutaisi
 
Destinace
Dny
První let
Ceny od
Kutaisi, Gruzie
úterý, soboty
19. května 2018
659,- Kč
 
Společnost Wizz Air je věrná závazkům vůči svým zákazníkům a v tuto chvíli nabízí z Prahy 9 nízkonákladových spojení do 5 (nejen evropských) zemí. V tomto roce představuje Wizz Air už třetí vzrušující destinaci, kromě dnes uvedeného letu do Gruzie je to i linka z Prahy do Reykjavíku a nové spojení do izraelského Ejlatu. Od začátku roku 2017 na letech z Prahy společnost Wizz Air a její nízké ceny letenek, jednoduchý rezervační systém a vynikající palubní služby využilo již více než 355 tisíc cestujících.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama