Aktuality

10.09.2017 01:00

Wizz Air bude létat z Prahy do Eilatu

(red), www.accpr.cz Wizz Air bude létat z Prahy do Eilatu
Maďarská letecká společnost Wizz Air, která je největší nízkonákladovou společností ve střední a východní Evropě, oznámila zavedení nové linky z Prahy do Eilatu. Nová destinace by měla podle letového řádu začít fungovat u společnosti Wizz Air od 2. listopadu 2017 a bude provozována v zimních měsících každý čtvrtek.
Společnost Wizz Air avizovala už před nějakým časem další expanzi a rozšiřování svých aktivit a linek. Nedávno představila linku z Prahy do Reykjavíku a od začátku roku 2017 na letech z Prahy společnost Wizz Air využilo už více než 225 tisíc cestujících.
Manažerka komunikace společnosti Wizz Air Sorina Ratz k tomu uvedla, že rozšířením nabídky o spojení z Prahy do izraelského Eilatu potvrdila společnost závazek vůči regionu, a pokračování partnerství s pražským ruzyňským letištěm s tím, že v plánu jsou i další nové destinace spojující Prahu s atraktivními destinacemi, podobně, jako je islandský Reykjavik a nově i izraelské letiště Eilat Ovda.
 
Destinace
Dny
Start
Eilat Ovda
Čtvrtky
2. listopad 2017
 
Wizz Air je největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, která provozuje flotilu 85 letadel Airbus A320 a Airbus A321 a nabízí více než pět set linek z 28 základen spojujících 142 destinací ve 43 zemích.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama