Aktuality

29.09.2019 01:00

Více letů ČSA a Smartwings z Prahy

(red), www.prg.aero Více letů ČSA a Smartwings z Prahy
Letecké společnosti Smartwings a České aerolinie navýší počty letů v rámci svých pravidelných linek z pražského mezinárodního letiště v Ruzyni. České aerolinie navýší během zimní sezóny frekvence na letech do Kyjeva a Moskvy, a do hlavního města Ukrajiny bude společnost aerolinka nyní létat až osmkrát týdně a na moskevské letiště Šeremetěvo třikrát denně.
ČSA prodlouží do zimního letového řádu provoz na linkách do Bejrútu a Oděsy, tato spojení budou k dispozici minimálně dvakrát týdně. Prodloužení z letního do zimního letového řádu se dočká i linka do islandského Keflavíku, nově s mezipřistáním v dánské Kodani. Cestujícím bude tato linka k dispozici denně.
Na třech přímých linkách ČSA pak dojde k navýšení kapacity. Dopravce bude na vybrané lety do Budapešti a na všechny lety do Düsseldorfu od konce října nasazovat místo dosavadního turbovrtulového letadla ATR větší letadla typu Airbus A319 nebo Boeing 737.
Se začátkem zimního letového řádu navyšují počet spojení i Smartwings. Na trase mezi Prahou a Rostovem na Donu budou nově létat třikrát týdně. Více letů nabídnou Smartwings také na lince do Petrohradu, která bude od zimního letového řádu k dispozici každý den. Dále Smartwings již tradičně obnoví spojení do Dubaje ve Spojených Arabských Emirátech.
Další informace na www.csa.cz či www.smartwings.com.

 

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama