Aktuality

06.02.2019 01:00

Vedení Czech Airlines Technics kompletní

(red), www.csatechnics.com Vedení Czech Airlines Technics kompletní

 Dceřiná firma společnosti Letiště Praha, Czech Airlines Technics (CSAT), která poskytuje služby v oblasti údržby a oprav letadel, jmenovala do svého vedení nového člena představenstva. Od druhé poloviny ledna 2019 jím stal Ing. Petr Doberský, který bude ve vedení firmy zodpovídat za oblast financí, rozvoje, nákupu a logistiky. Doplnil tak představenstvo po odchodu Ivana Pikla. Celá oblast údržby letadel přešla do kompetence současného místopředsedy představenstva Ing. Igora Zahradníčka již v prosinci loňského roku. Zároveň má společnost CSAT od 1. ledna 2019 dva nové členy dozorčí rady.

„Do společnosti Czech Airlines Technics jsem se velice těšil a její aktivity jsem se zájmem sledoval i v rámci svého předchozího působení v rámci Letiště Praha. CSAT je firma s dlouhou tradicí, na kterou můžeme být hrdí, má velice kvalitní zaměstnance a unikátní know-how ve svém oboru. Pro mě osobně je to velký kariérní posun a zároveň velká výzva. Věřím, že svou prací i zkušenostmi přispěji k dalšímu úspěšnému rozvoji firmy,“ uvedl Petr Doberský, nový člen představenstva Czech Airlines Technics.
Petr Doberský pracoval posledních sedm let pro společnost Letiště Praha, a. s., jako výkonný ředitel zodpovědný za oblast účetnictví, daní a finančních vztahů. Dříve působil pro různé poradenské společnosti v oblasti fúzí a akvizic a v oblasti finančního auditu. Petr je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty financí a účetnictví.
Společnost Czech Airlines Technics má od 1. ledna 2019 také dva nové členy dozorčí rady. Stali se jimi Ing. Jan Brázdil, kterého zvolil akcionář Letiště Praha, a. s., a Ing. Jan Kment, kterého zvolili ve volbách přímo zaměstnanci společnosti. Předsedou dozorčí rady zůstal i nadále Ing. Radek Hovorka, místopředsedou byl pak na jednání zvolen Ing. Jan Brázdil.
CSAT řadí mezi své zákazníky významné letecké společnosti, se kterými má uzavřené dlouhodobé smlouvy s garantovaným objemem zakázek na letadlech typu B737, A320 Family a ATR. Společnost provedla v loňském roce přes 120 zakázek těžké údržby na pěti linkách v hangáru F a otevřela také v areálu pražského letiště nový hangár, primárně určený pro práce spojené v rámci tzv. traťové údržby letadel. Kromě těžké a traťové údržby se zabývají pracovníci i údržbou letadlových podvozků či jednotlivých komponentů nebo prodejem náhradních dílů.
 
Nové složení představenstva Czech Airlines Technics od 21. ledna 2019:
Mgr. Pavel Haleš – předseda
Ing. Igor Zahradníček – místopředseda
Ing. Petr Doberský – člen
 
 
 
Nové složení dozorčí rady Czech Airlines Technics od 1. ledna 2019:
Ing. Radek Hovorka – předseda
Ing. Jan Brázdil – místopředseda
Ing. Jan Kment – člen
 
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama