Aktuality

04.03.2018 01:00

V Las Vegas představen Bell 407GXi a míří k zákazníkům

(red), www.bestcg.com V Las Vegas představen Bell 407GXi a míří k zákazníkům
Společnost Bell na leteckém veletrhu Heli-Expo v americkém Las Vegas uvedla nový model Bell 407GXi, který je vybaven novou avionikou, modernizovaným motorem a inovativní design interiéru. Bell 407GXi je v současnosti certifikován společností Transport Canada a jeho první dodávka je naplánována již na jaro tohoto roku.
„Vždy vyhledáváme cesty jak inovovat naše letouny, abychom našim zákazníkům nabízeli nejlepší, nejspolehlivější a technologicky nejvyspělejší stroje na trhu,“ říká Susan Griffin, výkonná viceprezidentka pro komerční obchod, „Bell 407GXi nabízí zlepšené podmínky pro pilota, precizní navigaci, lepší kontrolu motoru a rozšířenou konektivitu.“
Novinkou je integrovaná palubní deska G1000H NXi od společnosti Garmin vybavená displeji s vysokým rozlišením a rychlejšími procesory, které přináší vyšší jas, čistotu obrazu, rychlejší spuštění a vykreslování mapy, stejně jako možnost připojení k tabletům či smartphonům. Vylepšení modelu Bell 407GXi zahrnuje také dvouhlavý motor FADEC s plně automatickým chodem a vylepšené mechanismy kontroly letové situace prostřednictvím systému G1000H NXi.
Bell 407GXi je vybaven novým motorem FADEC s turbodmychadlem typu Rolls-Royce M250-C47E/4 s vynikajícím výkonem, vysokou efektivitou při nízké spotřebě paliva a schopností letu rychlostí 246 km/h. Nově navržené konfigurační možnosti interiéru mají modernizovaný vzhled a přenáší osobní zkušenosti pasažérů do funkční pětisedadlové kabiny.
Další rozšíření nabízí systém Garmin FlightStream 510, který umožňuje pilotům nahrát letové plány z dalších zařízení, a současně také systém Garmin SurfaceWatch, který poskytuje technologii identifikace a upozornění o vzletové a přistávací dráze, nákladní hák s nosností 1 400 kg a v neposlední řadě Health Usage Monitoring System (HUMS), jenž zaznamenává stav kritických systémů a součástí vrtulníků pro komplexní diagnostiku.
Více informací na www.bellflight.com
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama