Aktuality

10.02.2018 09:59

V Benešově Sichuan Airlines a CAFUC

(red), www.f-air.cz V Benešově Sichuan Airlines a CAFUC
Ve dnech 24. až 26. ledna 2018 navštívila leteckou školu F Air delegace z největší letecké školy na světě Civil Aviation Flight University of China (CAFUC) vedená viceprezidentem Ouyangom spolu se zástupci ze Sichuan Airlines. Delegace absolvovala během tří dnů setkání se zástupci vyšších územních samosprávných celků, setkání na Ministerstvu dopravy a dopravní fakultě ČVUT.
Návštěva České Republiky navazovala na uzavření tripartitní spolupráce mezi CAFUC, Sichuan Airlines a F Air. V rámci společného projektu bude letecká škola F Air školit profesionální piloty, jejichž vzdělávání bude zastřešovat ČVUT. Předmětem další diskuse byl plán rozvoje aktivity mezinárodního vzdělávacího centra pro výcvik profesionálních pilotů a rozvoj spolupráce s dalšími čínskými aerolinkami.
Letecká škola F Air v současnosti cvičí první, třináctičlennou skupinu budoucích profesionálních pilotů dopravních letadel Sichuanských aerolinek. V první polovině tohoto roku se očekává nástup druhé a třetí skupiny, celkově 46 nových studentů.
 
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama