Aktuality

14.06.2020 01:00

Už tři desítky destinací

(red), www.bestcg.com Už tři desítky destinací

Letecká společnost Emirates obnovuje další osobní lety do šestnácti destinací. Cestující tak budou moci od 15. června 2020 využít linky z Dubaje do Bahrajnu, Manchesteru, Curychu, Vídně, Amsterdamu, Kodaně, Dublinu, New Yorku, Soulu, Kuala Lumpur, Singapuru, Jakarty, Tchaj-peje, Hongkongu, Perthu a Brisbane. Pasažéři, kteří cestují mezi destinacemi v Asijsko-pacifickém regionu, Evropě a Americe mohou opět počítat s navazujícími lety v Dubaji. Ale ve většině zemí nadále platí řada cestovních omezení.

Letecká společnost Emirates oznámila, že na základě vládního sdělení SAE obnoví osobní lety do dalších 16 měst. Přeprava bude probíhat na palubě letadel Boeing 777-300ER. Cestující jsou před každým letem upozorněni na stále přetrvávající cestovní omezení v řadě zemí a měli by si před nástupem do letadla zkontrolovat cestovní požadavky a kritéria cílových destinací. 
Letecká spojení do Bahrajnu, Manchesteru, Curychu, Vídně, Amsterdamu, Kodaně, Dublinu, New Yorku, Soulu, Kuala Lumpur, Singapuru, Jakarty, Tchaj-peje, Hongkongu, Perthy a Brisbanu mohou cestující rezervovat přímo na webových stránkách emirates.com nebo prostřednictvím cestovních kanceláří.
Tato nová nabídka tak doplní již obnovené osobní lety do Londýna, Frankfurtu, Paříže, Milána, Madridu, Chicaga, Toronta, Sydney, Melbourne a Manily (od 11. června). Emirates také od 8. června obnoví pro cestující z Pákistánu spoje z Karáčí, Láhauru a Islámabádu. Nově tak bude společnost nabízet přepravu do 29 destinací z Dubaje.
Cestující si nyní mohou zarezervovat také lety mezi destinacemi v Asijsko-pacifickém regionu, Evropě a Americe s přestupním spojením v Dubaji, za předpokladu splněních cestovních a imigračních požadavků cílové země.
Emirates nadále úzce spolupracuje s pověřenými úřady SAE a přijímá potřebná bezpečností opatření, aby zajistila postupnou obnovu letecké přepravy a propojení Dubaje se zbytkem světa.
Společnost Emirates přijala ucelený soubor bezpečnostních opatření, aby zajistila zdraví a bezpečí všech zákazníků i zaměstnanců společnosti, a to jak na zemi, tak ve vzduchu. Každý cestující také obdrží hygienický balíček, který obsahuje ochrannou masku, rukavice, antibakteriální ubrousky a dezinfekční prostředek na ruce.
Cestujícím společnosti Emirates se také připomíná, že v řadě zemí nadále platí cestovní omezení.  Letu se budou moci zúčastnit, jen pokud splní cestovní požadavky a kritéria cílových destinací. Obyvatelé SAE, kteří se vracejí domů, si mohou zkontrolovat nejnovější cestovní požadavky na stránkach Emirates www.emirates.com.
(red), www.bestcg.com
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama