Aktuality

16.03.2017 01:00

Turboletí konference

(red), www.let.cz Turboletí konference
V prvních dnech měsíce března 2017 proběhla ve firmě Aircraft Industries, a.s. už čtvrtá letecko-technická konference ruských provozovatelů letounu L-410 UVP-E20, kde se projednávaly otázky spojené s provozem a údržbou těchto letadel. V lnském roce doputovalo k zákazníkům  v Ruské federaci devět letounů a od roku 2009, kdy L-410 UVP-E20 získal ruský typový certifikát, bylo dodáno již 54 letadel.
Odborný poradce generální ředitelky pro rozvoj obchodu pro Rusko a země SNS Sergej Martynov zahájil konferenci s informacemi o vyřešených problémech, na které bylo poukázáno při loňském setkání. Poté následovaly projevy společností GEAC, Avia Propeller a Sokol - autorizovaného servisního střediska společnosti GEAC a servisního střediska společnosti Avia Propeller v Rusku. Všichni provozovatelé poté podrobně hovořili o veškerých problémech, kterým jsou nuceni čelit v rámci provozu letounu L-410, a které se zástupci Aircraft Industries, a.s.  zavázali vyřešit v blízké budoucnosti. Vysoká profesionalita všech zúčastněných, jakož i kvalitní obchodní vztahy, které vznikly v průběhu let, pomohly na některé otázky okamžitě najít odpovědi a řešení již v průběhu samotné konference.
Letos byla novým hostem konference státní dopravní leasingová společnost (GTLK), která v minulém roce podepsala kontrakt na dodávku pěti letadel L-410 s Uralským závodem pro civilní letectví (UZGA). GTLK má největší leasingovou flotilu L-410 v Rusku. Zástupci této společnosti seznámili provozovatele s novými a přijatelnějšími podmínkami nákupu letadel na leasing. Díky činností společnosti GTLK v Rusku se nyní stal nákup letadel ruskými zákazníky cenově dostupnější.
V minulém roce bylo ruským zákazníkům předáno 9 letounů. Společnost Chabarovské aerolinie si pořídila již čtvrté letadlo, společnost Uktus-Avia doplnila svoji flotilu druhým letadlem a tři letouny byly dodány letecké společnosti Orenburžje, která tak rozšířila svou flotilu na deset letadel L-410 UVP-E20. Čtyři letadla byla dodána do společnosti UZGA. Od roku 2009, kdy L-410 UVP-E20 získal ruský typový certifikát, bylo do Ruské federace dodáno již 54 letadel.
(red), www.let.cz
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama