Aktuality

05.04.2019 01:00

TripAdvisor Traveler´s Choice® 2019

(red), www.bestcg.com TripAdvisor Traveler´s Choice® 2019
Letecká společnost Emirates získala v  TripAdvisor Travelers’ Choice® 2019 celosvětové ocenění v kategorii Nejlepší první třída a zároveň vyhrála v kategoriích Nejlepší regionální business třída a Nejlepší první třída v oblasti Blízkého východu. Získala také vyznamenání Traveler´s Choice za jednu z nejlepších leteckých společností Blízkého východu v kategorii Velké letecké společnosti. Cestovatelský web TripAdvisor určoval nejlepší dopravní společnosti světa podle počtu a vyznění recenzí a podle hodnocení aerolinek prostřednictvím vyplněných online formulářů „TripAdvisor flyers“, které během roku obdržel.
First Class společnosti Emirates svými produktovými inovacemi, jako jsou privátní suites, sprchové lázně nebo palubní salónek, naprosto změnila pravidla hry prémiového cestování. Nejnovější privátní suite ve First Class připomíná uzavíratelný soukromý pokoj, jehož interiér je inspirovaný automobilem Mercedes-Benz, a jehož součástí jsou posuvné dveře až ke stropu kabiny, elegantní designové prvky, komfortní kožená sedadla, sofistikované ovládací panely a měkké osvětlení.
Sir Tim Clark, prezident společnosti Emirates Airline, uvedl: „Společnost Emirates vnímá let ve First Class jako kompletní zážitek. Ten začíná ještě před tím, než letadlo vzlétne, a zahrnuje vše od  služeb šoféra na letiště, přes vyhrazené přepážky pro check-in a Emirates letištní salonky, až po veškerý komfort a služby na palubě. Už dávno jsme nastavili standard toho, jak má cestování ve First Class vypadat, a také průběžně investujeme do nových produktů a inovací, takže nás velmi potěšilo, že naši zákazníci tento jedinečný zážitek z letu ve First Class ocenili svým hodnocením.“
Zákazníci si mohou během letu s Emirates užít oceňované úrovně komfortu a péče napříč všemi třídami, včetně vřelé pohostinnosti mezinárodní posádky, přístupu k palubnímu zábavnímu systému ice více než 4 000 kanály s nejnovějšími filmy, hudbou či hrami. Cestující si také mohou vychutnat regionálně inspirované pokrmy či nápoje v ceně. I o rodiny je dobře postaráno díky speciálním produktům a službám pro děti.

 

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama