Aktuality

08.09.2017 01:00

Travel Service členem Airlines for Europe

(red), www.icot.cz Travel Service členem Airlines for Europe
Letecká společnost Travel Service, respektive SmartWings, se léto stala novým členem evropské asociace leteckých společností Airlines for Europe (A4E). A4E je evropskou asociací se sídlem v Bruselu. Svou činnost zahájila v lednu loňského roku a od té doby se neustále rozrůstá o nové členy.
Asociace A4E sice zahájila činnost teprve před rokem půl, v lednu 2016, a neustále se rozrůstá. V současné době jsou členy společnosti Travel Service,  Aegean Airlines, airBaltic, Air France KLM, Cargolux, easyJet, Finnair, Icelandair, International Airlines Group (IAG), Jet2.com, Lufthansa, Norwegian, Ryanair, TAP Portugal a Volotea. Společně tyto letecké společnosti přepraví za rok více než 550 milionů cestujících, což je zhruba sedmdesát procent všech cest v rámci evropského kontinentu, které zajišťuje na více než dva a půl tisíce letadel. Díky tomu členové asociace generovali roční obrat ve výši více než sto miliard euro.
Generální ředitel Travel Service Roman Vik k tomu uvedl, že společnost pečlivě analyzovala nabídku sdružení, které by mohlo nejlépe zastupovat zájmy rostoucí letecké společnosti nabízející nejen dovolenkové a charterové lety, ale také široké portfolio letů pravidelných. I jako poměrně nová asociace se podle Romana Vika již nyní prokazatelně osvědčila v řešení důležitých otázek, které mají přímý dopad na schopnost letecké společnosti fungovat efektivně, bezpečně, bezproblémově a se ziskem. Travel Service tak spojí síly s dalšími předními evropskými leteckými společnostmi, díky čemuž pomůže zajistit, že politika Evropské unie přispěje ke zvýšení konkurenceschopnosti evropského sektoru letecké dopravy, uvedl Roman Vik. Jak řekl ředitel A4E Thomas Reynaert, rozšíření členské základny o Travel Service ukazuje, že A4E je nejaktivnější asociací leteckých společností v Bruselu, která pokračuje ve své snaze reprezentovat tuto komunitu bez ohledu na individuální obchodní modely svých členů. A4E má významnou úlohu v zastupování zájmů evropských leteckých společností, především v návaznosti na zprávu „Open and Connected Europe“, kterou nedávno představila Evropská komise.
 
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama