Aktuality

04.12.2017 01:00

Travel Service a Wi-Fi

(red), www.travelservice.aero Travel Service a Wi-Fi
Letecká společnost Travel Service postupně vybavuje všechna svá letadla novou moderní technologií a na svých linkách spustila pro cestující zcela nový bezdrátový systém palubní zábavy a společnost se tak zařadila mezi první středoevropské letecké společnosti, které tuto službu cestujícím nabízejí. Technologiemi palubního Wi-Fi systému budou vybavena také všechna nová letadla Boeing 737 MAX, která začne zařazovat Travel Service do flotily už v lednu 2018.
Cestující na linkách Travel Service a SmartWings v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Francii budou moci na palubách letadel pomocí telefonu, tabletu nebo přenosného počítače sledovat filmy, poslouchat hudbu, hrát hry nebo číst vybrané časopisy a noviny. Samozřejmostí jsou také dětské pořady. Záměr poskytovat v letadlech cestujícím zábavu prostřednictvím Wi-Fi oznámila Travel Service již loni.
Travel Service nyní tuto službu zavedl v rámci zkušebního provozu a je zdarma. Od začátku letní sezóny bude připojení Wi-Fi dostupné ve všech letadlech Travel Service a část nabídky prémiového obsahu s hollywoodskými filmy bude zpoplatněna.
Obsah palubní zábavy bude denně aktualizován a několikrát ročně doplňován o nové položky, například o možnost používat mobilní zařízení pro vyhledání cestovních a turistických míst, pro rezervace hotelů, dopravy, sledování aktuální polohy letadla na mapě a letových informací či pro výběr zboží z palubní nabídky. Poskytovatelem obsahu unikátního bezdrátového řešení je irská společnost Inflight Dublin.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama