Aktuality

17.04.2015 01:00

Transavia bude mít servis na Ruzyni

(red). www.cah.cz Transavia bude mít servis na Ruzyni

Společnost Czech Airlines Technics (CSAT), poskytující služby v oblasti technické údržby letadel, která je dceřinou společností Českého aeroholdingu, uzavřela smlouvu s  leteckou společností Transavia, z rodiny konglomerátu Air France-KLM. Tato smlouva s garancí pevného počtu udržovaných letadel je důkazem dlouhodobě vysoké kvality poskytovaných služeb a zároveň výsledkem změny obchodní strategie  CSAT.

Transavia doposud využívala více smluvních dodavatelů, po jedenácti letech vzájemné spolupráce se na základě dlouhodobě pozitivních zkušeností rozhodla uzavřít s CSAT smlouvu s předem garantovaným objemem těžké údržby (base maintenance) pro celou flotilu letadel.  Spolupráce je definována pro období září 2015 až duben 2017 a  CSAT garantuje pro sezónu 2015/2016  údržbu minimálně 16 letadel typu Boeing 737NG a 14 letadel stejného typu i pro sezónu 2016/2017.
„Uzavření této smlouvy je výsledkem změny v obchodní strategii, pro kterou je příznačná orientace na dlouhodobé partnerství se zákazníkem. Potvrzuje se tak předpoklad, že snaha vyhovět specifickým požadavkům konkrétního zákazníka je klienty vnímána pozitivně. “ uvedl Václav Řehoř, předseda představenstva Českého Aerohodlingu, a dodal: „Obnovení smlouvy jsme docílili nejen vysokou kvalitou odvedené práce, ale také profesionálním přístupem našich zaměstnanců. Naši zákazníci nás dále pozitivně hodnotí za včasnost provedené údržby a striktní dodržování bezpečnostních standardů.“
Transavia je holandská letecká společnost, která je členem skupiny Air France-KLM. Hlavní základna společnosti Transavia je v Amsterdamu na letišti Schiphol (AMS), další základny v Holandsku jsou letiště Rotterdam (RTM) a Eindhoven (EIN).
Czech Airlines Technics se zaměřuje zejména na opravy a údržbu letadel a letecké techniky na úrovni těžké údržby (base maintenance), lehké údržby (line maintenance), údržby komponentů (components maintenance), podpory provozovatelů (engineering) a údržby letadlových podvozků (landing gear maintenance). Společnost provedla v loňském roce přes 100 zakázek těžké údržby na letadlech typu B737, A320 Family a ATR, přičemž podstatná část těchto zakázek byla realizována na letadlech zahraničních zákazníků.  Mezi nejvýznamnější zákazníky CSAT patří ČSA, Finnair, Transavia, Germania, Travel Service, TUIfly, Neos, Air Berlin a Czech Air Force.
Nad rámec běžné údržby patří do portfolia poskytovaných služeb CSAT například realizace různých modifikací a servisních bulletinů, strukturálních oprav, výměn motorů, výměn a oprav letadlových podvozků a jiných letadlových komponentů. Za zmínku rovněž stojí modifikace Split Scimitar Winglets na letounech B737NG , kterou CSAT provedla jako první v kontinentální Evropě.
(red). www.cah.cz

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama