Aktuality

05.08.2017 01:00

Střední odborná škola civilního letectví dodavatel CSAT

(red), www.csatechnics.com Střední odborná škola civilního letectví dodavatel CSAT
Czech Airlines Technics spolupracuje s pražskou Střední odbornou školou civilního letectví a to by mělo pomoci i firmě, protože plánuje v letošním roce výrazné navýšení počtu zaměstnanců o přibližně osm desítek. Nárůst počtu pracovníků souvisí s plánovaným otevřením v pořadí již páté linky pro těžkou údržbu letadel a obsadit volné pozice má CSAT pomoci exkluzivní forma spolupráce se Střední odbornou školou civilního letectví.
Czech Airlines Technics zajišťuje opravy letadel a zaměstnává přes 760 pracovníků a z důvodu dalšího rozvoje společnosti potřebuje řady svých zaměstnanců posílit. K tomu by měl pomoci stipendijní program pro studenty Střední odborné školy (SOŠ) civilního letectví v Praze, která sídlí v blízkosti hangáru F ruzyňského letiště.
Stipendijní program je určen pro studenty 3. a 4. ročníků SOŠ civilního letectví, obor Letecký mechanik a Mechanik elektrotechnik. V každém ročníku je přibližně čtyřicet až padesát studentů těchto specializovaných oborů. Provoz 5. linky těžké údržby totiž přinese přibližně 80 nových pracovních míst.
Studenti vybraní do programu kromě praxe získají i motivační stipendium. Hlavním benefitem je garance uplatnění bezprostředně po ukončení studia.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama