Aktuality

07.09.2017 01:00

Spolupráce mezi Čedoku a Qatar airways

(red), www.cedok.cz Spolupráce mezi Čedoku a Qatar airways
Nově dohodnutá spolupráce cestovní kanceláře Čedok a katarských státních aerolinií Qatar Airways, které od 21. srpna 2017 provozují přímou linku mezi Prahou a Dauhá, přinese klientům Čedoku mnohé výhody. Příchod Qatar Airways do České republiky českým turistům dále výrazně zpřístupní zejména vzdálené asijské destinace. Do tak atraktivních míst, jako jsou např. thajské Krabi, indonéské Bali, Maledivy či třeba Nový Zéland, se nyní díky letům Qatar Airways dostanou pouze s jedním přestupem, a to v pohodlí letadel aerolinií, jejichž servis na palubě byl mnohokráte oceněn mezinárodními certifikáty nejvyšší kvality.
Díky spolupráci obou společností budou klienti Čedoku tedy nyní moci využívat komplexní služby tohoto pětihvězdičkového katarského leteckého dopravce, a to zejména právě při zájezdech do destinací, jako jsou Krabi nebo Bali. Prostřednictvím Čedoku si však zájemci budou moci rezervovat i individuální letenky.
Airbus A320 na denním spoji Praha - Dauhá má 132 míst v ekonomické a 12 míst v business třídě. Od října tohoto roku ale hodlá letecká společnost nasadit na tuto linku větší letoun A330 a v budoucnu by ráda přidala ještě jednu letovou frekvenci.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama