Aktuality

01.07.2019 01:00

Spolupráce Kiwi.com s AeroCRS funguje

(red), www.bestcg.com Spolupráce Kiwi.com s AeroCRS funguje

Strategického partnerství, které v prvním čtvrtletí letošního roku uzavřely společnosti Kiwi.com a izraelský expert v oblasti leteckých technologií AeroCRS, využívá už dvacet leteckých společností. Ty mají díky němu přístup k unikátnímu algoritmu společnosti Kiwi.com a její distribuční síti, která denně provede více než devadesát milionů vyhledávání.

Společnost AeroCRS poskytuje služby SaaS (software as a service) pro menší a střední aerolinky, které si zde nechávají spravovat klíčové digitální operace na jediné platformě. Své služby tu provozuje více než 60 aerolinek, jde například o rezervace a management letů, tarifů, věrnostních programů a další. Všechny tyto služby lze současně jednoduše a rychle implementovat a integrovat. V prosinci 2018 získala Kiwi.com menšinový podíl v AeroCRS a zahájila tak strategickou spolupráci, díky níž může technologie virtuálního propojování využívat více než šedesát klientů společnosti AeroCRS.
V květnu 2019 se ke spolupráci připojily další letecké společnosti: Air Excel, Safarilink, Airkenya Express LTD, Auric Air Services LTD, Mombasa Air Safari, Coastal Travels LTD, Mann Yadanarpon Airlines, Tus Airways, Skyward Express, As Salaam Air, Aero Mongolia, Flightlink, Jetways Airlines, Silverstone Airlines, Aerolineas Sosa S.A de C.V, ZanAir Limited, Skyway CR, Air Flamenco, Emetebe Airlines a Germania Flug. V blízké době mají přibýtt další.
Těmto přepravcům přináší spolupráce větší dosah, rozšiřuje jejich inventáře o lety, které jsou virtuálně propojeny s dalšími přepravci, a současně přivádí více návštěvníků na jejich stránky. Všechny tyto rezervace jsou chráněny zárukou Kiwi.com Guarantee, která kryje zpožděné a zrušené lety či změny v letových řádech. Díky této spolupráci jsou do sítě nabídek Kiwi.com zařazeny i nové kombinace spojů.
Synergie mezi oběma partnery spočívá v propojení business-to-customer znalostí Kiwi.com s business-to-business zkušenostmi společnosti AeroCRS. Ve prospěch nově vznikajícího partnerství hraje i loni spuštěná platforma TEQUILA společnosti Kiwi.com, jež umožňuje třetím stranám přístup ke špičkovým technologiím Kiwi.com.
 „AeroCRS byl pro Kiwi.com přirozeným partnerem a nás těší, že vzájemné synergie přinášejí ovoce tak rychle. Čekáme, že další letecké společností uvidí nejen přínosy této spolupráce, ale i další potenciální synergie vznikající v souvislosti s rozvojem tohoto partnerství. Zákazníkům teď nabízíme více možností na nových trasách i a dostupnější spoje,“ komentuje zapojení aerolinek Oliver Dlouhý, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Kiwi.com.
Společnost Kiwi.com byla založena v roce 2012 a umožňuje kombinaci letů více než sedmi set dopravců (virtuální propojování/virtuál interlining), včetně těch, které spolu standardně nespolupracují. I díky Kiwi.com Guarantee je nejrychleji rostoucí technologickou společností ve střední a v žebříčku Deloitte Technology Fast 500 EMEA se společnost umístila na 7. místě a stala se tak nejvýše hodnocenou českou společností vůbec.

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama