Aktuality

07.11.2017 01:00

Spolupráce České aerolinie a Ukraine International Airlines

(red), www.csa.cz Spolupráce České aerolinie a Ukraine International Airlines
České aerolinie a Ukraine International Airlines se domluvily na vzájemné obchodní spolupráci a od 6. listopadu 2017 vzájemně sdílí všechny pravidelné lety, které obě letecké společnosti provozují mezi Prahou a Kyjevem. Zákazníci tak získají větší výběr letů a lepší spojení mezi Prahou a Kyjevem. Obě letecké společnosti tak nabízí až dvanáct zpátečních spojů týdně, tedy dvě denně, ve středu a v sobotu po jednom letu.
Zákazníci Českých aerolinií budou moci nově využívat pod svým kódem OK lety, které z Prahy do Kyjeva provozují Ukraine International Airlines, tedy čtyři polední (v pondělí, úterý, pátek a neděli s odletem v 11,30 hodin) a tři odpolední (ve středu, čtvrtek a sobotu s odletem v 15,20 hodin). Naopak, klienti Ukraine International Airlines získají možnost nákupu letenek pod svým kódem PS na lety, které z Prahy do Kyjeva provozují ČSA, a to pět večerních (v pondělí, úterý, čtvrtek, pátek a neděli s odletem ve 22,40 hod.).
Partnerské lety jsou vloženy do rezervačních systémů obou společností a jsou zákazníkům k dispozici k nákupu na webových stránkách csa.cz/czechairlines.com a flyuia.com.
Na lety provozované Ukraine International Airlines doporučujeme využít on-line odbavení na webových stránkách ukrajinského partnera nebo samoobslužních odbavovacích kioscích na letištích v Praze a Kyjevě. Odbavení na tyto lety na letištních přepážkách je zpoplatněno částkou 10 eur nebo ekvivalentem v místní měně.
(red), www.csa.cz
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama