Aktuality

04.04.2019 01:00

Spolupráce Bell a Rolls-Royce

(red), www.bestcg.com Spolupráce Bell a Rolls-Royce

Společnosti Bell Textron a Rolls-Royce podepsaly dohodu o spolupráci v oblasti výzkumu motorů s cílem zlepšit bezpečnost, výkon a cenovou dostupnost letounů budoucnosti. Společnosti oznámily dohodu o spolupráci za účelem vývoje optimalizovaného systému pohonu a pokračujícího úsilí o snížení rizik u pokročilých platforem kolmého vzletu vrtulníků V-280 Valor a V-247. Spolupráce se zaměří na integraci osvědčených nízkorizikových a pokročilých pohonných systémů Rolls-Royce do budoucích letadel Bell.

„Cílem spolupráce je dále zvýšit výkonnost a cenovou dostupnost našich letounů. Programy Future Vertical Lift přinášejí revoluční řešení pro vojáky; Bell a Rolls-Royce se zaměří na rozvoj těchto schopností,“ řekl Keith Flail, viceprezident Advanced Vertical Lift Systems ve společnosti Bell.
Dohoda rozšiřuje podporu, kterou Bell poskytuje modernizaci vojenského letectví Spojených států a jeho akvizičním prioritám. Výsledkem bude více možností pro vývoj letounů s revolučními schopnostmi pro kolmé vzlety.
„Bell je v popředí vývoje vysoce schopných a udržitelných strojů, které výrazně překonávají dosavadní platformy, a Rolls-Royce je světovým lídrem ve vyspělých motorech a pohonných systémech. Těší nás, že můžeme posílit náš dlouholetý vztah se společností Bell a napomáhat při plnění požadavků zákazníků prostřednictvím inovativních řešení a osvědčených technologií,“ řekl Jason Propes, senior viceprezident divize Defence Customer Relations ve společnosti Rolls-Royce.
V rámci dohody o spolupráci bude společnost Bell zodpovědná za design, vývoj a výrobu moderních systémů kolmého vzletu a Rolls-Royce poskytne své technické znalosti v oblasti pohonných systémů, tak aby potenciálním zákazníkům mohly nabídnout ověřená a vysoce výkonná řešení. Spolupráce navazuje na úspěšný vztah mezi Bell a Rolls-Royce, který existuje více než padesát let.
Další informace o vrtulnících V-280 Valor, V-247 Vigilant na https://www.bellflight.com/, nebo YouTubeLinkedInTwitterFacebook Instagram.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama