Aktuality

30.05.2020 01:00

Smartwings a ČSA obnovují další lety

(red), www.csa.cz Smartwings a ČSA obnovují další lety

Skupina Smartwings 28. května 2020 oznámila obnovení dalších letů z Prahy. Dceřiné České aerolinie plánují od 15. června 2020 obnovit lety do Košic (třikrát týdně), od 16. června 2020 do Budapešti (třikrát týdně) a od 17. června 2020 na Island (letiště Keflavík, dvakrát týdně). Úplnou novinkou je pravidelná linka ČSA na největší londýnské letiště Heathrow.

Letecké společnosti skupiny Smartwings Group, Smartwings a České aerolinie, plánují obnovit během června a července další letecká spojení. Úplnou novinkou bude od 25. června pravidelná linka ČSA z Prahy na největší londýnské letiště Heathrow, kam budou České aerolinie létat z Prahy denně.
Od 10. června 2020 nabídne Smartwings letecké spojení s chorvatským Splitem. Lety budou provozovány až třikrát týdně. Od července Smartwings plánuje obnovit lety do dvanácti řeckých destinací, a to na ostrovy Kréta, Rhodos, Kos, Zakynthos, Korfu, Lefkada (Preveza), Samos, Santorini, Kefalonia, Karpathos, do Soluně a Kavaly. Ještě v červenci by mohlo dojít také k obnovení letů na Mallorku, Kanárské ostrovy, Kypr(Larnaca), Madeiru (Funchal) a do Bulharska (Burgas a Varna). Lety do destinací ve Středomoří plánuje Smartwings provozovat nejen z Prahy, ale také z regionálních letišť.
Obnovení provozu se odvíjí od uvolňování cestovních opatření ze strany jednotlivých států.
České aerolinie plánují od 15. června 2020 obnovit lety do Košic (třikrát týdně), od 16. června do Budapešti (třikrát týdně) a o den později 17. června na Island (letiště Keflavík, dvakrát týdně). Již minulý týden ČSA obnovily letecká spojení z Prahy do Frankfurtu, Amsterdamu, Paříže, Stockholmu a Bukurešti.
Další linky plánuje skupina Smartwings Group obnovit co nejdříve, jakmile to bude možné.
Skupina Smartwings Group zavedla opatření na palubách svých letadel, aby cestování i v období koronaviru bylo bezpečné. Mezi tato opatření patří povinnost pasažérů vstupovat na palubu a po celou dobu letu mít nasazenu vhodnou ochranu úst a nosu (roušku), sociální distancování (dodržování dvoumetrového odstupu mezi pasažéry při nastupování a vystupování) a bezkontaktní placení při nákupu během letu. Na palubách letadel Smartwings Group platí dodržování přísných hygienických standardů.
(red), www.csa.cz
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama