Aktuality

06.04.2018 01:00

Silver Air do Chorvatska

(red), www.silverairtravels.com Silver Air do Chorvatska
Česká charterová letecká společnost Silver Air, která má základnu na pražském ruzyňském letišti, ale jinak spíš funguje na jihu Evropy a ve Francii, bude kromě Francie v této letní sezóně obstarávat kromě ostrova Elba, hlavně prázdninové vnitrostátní linky obstarávat v Chorvatsku s odskokem do Švýcarska.
Letecká společnost bude mít základnu v chorvatském městě Lošinj, na stejnojmenné letišti a bude provozovat několik linek z tohoto letiště. Silver Air se tak stane prvním zahraničním dopravcem, který bude létat na vnitrostátních linkách v Chorvatsku a také bude jedinou leteckou společností, která bude provozovat pravidelné lety z letiště Lošinj.
Letecká společnost bude létat Lošinje do švýcarského Lugana, Záhřebu, Puly a Splitu od 24. června do 16. září 2018 a všechny lety budou obsluhovány letounem Let L-410UVP-E9 Turbolet  pro 19 cestujících.
Silver Air s. r. o. byla založena v roce 1995. A původně fungovala pro údržbu letadel. V roce 1996 došlo k rozšíření služeb a letecká společnost si v roce 1997 pořídila i vlastní letadlo Boeing 727-200. V posledních letech hlavně funguje na Letišti Marina di Campo na ostrově Elba, v posledních dvou letech bylo možné její Turbolety potkávat také na letišti Milán-Malpsensa/Linate, letišti Lugano, Florencii a Pisa. A jak bylo zmíněno v létě 2018 bude létat z chorvatského letiště na ostrově Lošinj vnitrostátní linky na Pulu, do Splitu a Záhřebu, a do švýcarského Lugana, odkud bude pokračovat na ostrov Elba.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama