Aktuality

25.08.2019 01:00

S radarem ERA pod bezedné koše

(red), www.era.aero S radarem ERA pod bezedné koše
Radary pardubické firmy ERA zamířily do basketbalu. Novým titulárním partnerem basketbalistů Nymburka se totiž stala pardubická firma ERA, která v názvu nahrazuje energetickou společnost ČEZ. Ta byla titulárním partnerem od roku 2004. Basketbalisté Nymburka po patnácti letech mění název na ERA Basketball Nymburk. Vedení klubu se zároveň rozhodlo upravit stávající logo, ze kterého mizí oranžová barva a nahradí ji červená. Jde tak o návrat k barvám města Nymburk, pod kterými klub hrával v minulé dekádě.
ERA a. s., patřící do skupiny OMNIPOL vyvíjí, vyrábí a implementuje systémy zajišťující bezpečnost letového provozu, a to pro civilní i vojenské účely.
Systémy pro sledování letového provozu od ERA využívají nejen česká letiště Praha Ruzyně, Brno a Ostrava, ale i dvacet z padesáti největších letišť světa, například Frankfurt, londýnské Heathrow, Peking, Jakarta či Tokio a mnoho dalších včetně USA, Fiji či Nového Zélandu. Celkem ERA nainstalovala přes 130 systémů ve více než 65 zemích na pěti kontinentech.
„Spojujeme se s pokrokovou firmou, která ve svém oboru patří k nejlepším na světě. Spojují se tak nejlepší s nejlepšími,“ uvedl majitel nymburského klubu Jiří Podpěra. „Zároveň je třeba poděkovat za dlouholetou podporu firmě ČEZ, která pomohla k rozvoji nymburského basketbalu,“ dodal.
Pro společnost ERA nejde o první spolupráci se sportovním prostředím. V minulosti dlouhodobě podporovala rychlobruslařku Karolínu Erbanovou, která získala bronzovou medaili na olympijských hrách v Pchjongčchangu. Je také hlavním partnerem golfového resortu v Lázních Bohdaneč a je partnerem mnoha jednorázových pravidelných akcí jako pardubický Sportovní park pro děti, soutěž Do práce na kole a lokální volejbalové a nohejbalové turnaje.
Nyní vstupuje do basketbalového světa. Prostřednictvím Basketball Nymburk bude mít zajištěnou prezentaci nejen na české scéně, ale i na té mezinárodní v podobě Champions League. „Jsme ERA. Proto věříme, že s námi začíná nová, ještě úspěšnější éra nymburského basketbalu. Jsme pivotem ve sledování letadel, tak proč ne ve sportu,“ řekl generální ředitel firmy ERA Viktor Sotona.
Nezávisle na změně titulárního partnera došlo i k malé úpravě loga. Vedení se rozhodlo klubové barvy více sladit s oficiálními barvami města Nymburk. Proto k bílé a černé přidává červenou a postupně opouští oranžovou.
„V erbu města i novém městském logu je dominantní barvou červená. Vzhledem k naší sounáležitosti s městem jsme se proto rozhodli červenou zařadit i do našeho loga,“ řekl PR manažer nymburského klubu David Šváb.

 

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama