Aktuality

06.02.2018 01:00

S Emirates do Santiaga de Chile

(red), www.bestcg.com S Emirates do Santiaga de Chile
Společnost Emirates na jihoamerický kontinent nelétá moc často a tak nová linka, která bude obsluhována pětkrát týdně do Santiaga de Chile, bude teprve čtvrtou. Ale díky tomuto spoji budou letadla Emirates létat do brazilského Sao Paula dvanáctkrát týdně, protože v Brazílii bude mezipřistání. A mezi Chile a Brazílií budou moci pasažéři cestovat se společností Emirates už od prázdnin, tedy od 5. července 2018
Společnost Emirates oznámila zavedení nového spoje z Dubaje na chilské Mezinárodní letiště Santiago s mezipřistáním v brazilském Sao Paulu na začátku roku 2018. Linka na trase Dubaj – Santiago de Chile bude spuštěna 5. července 2018 a bude létat pětkrát týdně.
Nový spoj, který přidá dalších pěti letů týdně na lince do Sao Paula, doplní již stávající každodenní linku na trase Dubaj – Sao Paulo. Celkově se tak počet letů na této lince zvýší na 12 týdně. Letecké spojení Emirates do Santiaga bude propojeno se spojem do Sao Paula tak, aby cestující mezi těmito městy mohli cestovat v bezkonkurenčním stylu a pohodlí. Občané jak z Brazílie, tak z Chile potřebují pouze platné občanské průkazy pro cesty mezi těmito zeměmi.
Nově přidaná trasa bude operována letounem Boeing 777-200LR v konfiguraci dvou tříd, jež nabízí 38 míst v Business Class v sedadlovém rozložení 2-2-2 a dalších 264 míst v Economy Class. Nová linka nabídne i 14tunovou nákladní kapacitu, díky níž se otevírají brány chilskému exportu ryb, mořských plodů, třešní, květin a dalšího rychle se kazícího zboží na světové trhy.
„Přidání čtvrté destinace na jihoamerickém kontinentu a dalších 5 spojů do Sao Paula společně se zahájením našich aktivit v Chile podtrhuje náš závazek vůči Jižní Americe. Těší nás, že jsme přidali další destinaci, po které naši cestující silně volali. Těšíme se také na spolupráci s místními partnery v Chile, s nimiž budeme společně poskytovat našim pasažérům náš jedinečný produkt a oceňované služby,“ řekl Sir Tim Clark, prezident letecké společnosti Emirates.
Let EK263 bude odlétat z Dubaje v úterý, čtvrtek, pátek, sobotu a neděli v 9.05 hodin místního času. Přilétat bude do Sao Paula v 17.00 hodin, z něhož v 18.30 hodin vzlétne směrem do hlavního města Chile. Do Santiaga de Chile posléze tento spoj přiletí v 21.40 hodin stejného dne.
Zpáteční let EK264 bude odlétat ze Santiaga de Chile v pondělí, středu, pátek, sobotu a neděli v 1.10 hodin místního času. V Sao Paulu přistane v 5.55 hodin. Let EK264 odletí ze Sao Paula v 7.45 hodin místního času a v Dubaji přistane v 5.15 hodin následujícího dne.
Odletové a příletové časy nové linky jsou naplánovány tak, aby zajistily bezproblémové přestupy v Dubaji na další spoje mířící do mnoha destinací v Asii či na Blízkém východě. Cestující z brazilského Sao Paula si budou moci díky rannímu odletu ze Sao Paula a rannímu příletu do Dubaje najít další vhodné navazující spojení do dalších destinací jihovýchodní Asie, Číny a Blízkého východu.
Chile je oblíbenou destinací pro obchodníky a turisty z celého světa, zejména je populární mezi cestujícími z asijských destinací, jako jsou Čína, Jižní Korea, Japonsko, Thajsko či Indie. Chile je také domovem početných čínských komunit z Číny a z Blízkého východu.
 

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama