Aktuality

31.01.2020 01:00

S Emirates do Penangu

(red), www.bestcg.com S Emirates do Penangu
Letecká společnost Emirates otevírá nový spoj na sever Malajsie a zprovozní propojení z Dubaje přes Singapur do Penangu od 9. dubna 2020. Penang se tak stane druhou destinací, po hlavním městě Kuala Lumpur, společnosti Emirates v Malajsii. Linka do hlavního města byla zavedena v roce 1996 se třemi leteckými spoji denně.
Novou trasu bude obsluhovat Boeing 777-300ER v konfiguraci tří tříd, tedy osmi míst ve First Class, 42 sedadel v Business Class a dalších 304 míst v Economy Class.
Let EK 348 společnosti Emirates bude z Dubaje pravidelně odlétat ve 02,30 hodin místního času, V Singapuru přistane v 14,05 hodin, následně znovu vzlétne v 15,35 hodin a do Penangu dorazí v 17,15 hodin. Zpáteční let EK 349 opustí Penang v 22,20 hodin místního času, v Singapuru přistane ve 23,50 hodin. Ze Singapuru bude znovu vzlétat druhý den v 01,40 hodin směrem do Dubaje, kde dosedne v 04,55 hodin. Z Dubaje pak navazují pohodlná spojení do mnoha dalších destinací v Evropě, Severní Americe a na Blízkém východě.
Penang je druhé největší město v Malajsii. Ve světě je známé pro své bohaté kulturní dědictví zařazené na seznam UNESCO, architekturu a multikulturní společnost. Město také nabízí nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování, výbornou kuchyni a krásné přírodní scenérie. Kromě turistické oblíbenosti je Penang považován také za ekonomické centrum Malajsie.
„Penang je oblíbenou turistickou destinací, vyhledávaným místem obchodníků i žádanou oblastí v sektoru zdravotnické turistiky. Již více než dvacet let provozujeme pravidelná letecká spojení do Kuala Lumpur, hlavního města Malajsie. Zavedení nového leteckého spoje do Penangu nám pomůže uspokojit rostoucí poptávku našich zákazníků. Jsme také potěšeni, že můžeme provozovat spojení mezi sesterskými městy Penangem a Singapurem, která napomůžou lepšímu dopravnímu propojení v jihovýchodní Asii,“ řekl Adnan Kazim, obchodní ředitel Emirates.
Nová letecká trasa také umožní nákladní přepravu Emirates SkyCargo. Letadlo pojme až patnáct tun nákladu, čímž otevírá malajskému obchodu s elektronikou a náhradními díly pro různá průmyslová odvětví cestu ke globálním trhům. Mezi komodity často dovážené do Malajsie patří léčiva, módní zboží, potraviny či květiny. V posledním roce na trase do Kuala Lumpur a zpět přepravila společnost téměř 23 tisíc tun nákladu.
(red), www.bestcg.com  
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama