Aktuality

08.01.2018 01:00

Region Peking-Tianjin-Hebei zavedl bezvízový tranzitní režim

(red), www.126.com Region Peking-Tianjin-Hebei zavedl bezvízový tranzitní režim
Od konce prosince 2017 na šesti místech vstupu do oblasti Peking-Tianjin-Hebei, včetně mezinárodního letiště v Pekingu, mezinárodního letiště v Tianjin Binhai a mezinárodního letiště v Shijiazhuangu funguje systém, kdy cizinci z 53 zemí mají na dobu 144 hodin využívat bezvízový tranzitní režim, pokud mají platnou zpáteční letenku do třetí země (nebo regionu).
Společnost Air China Limited je zprostředkovatelem tohoto nového bezvízového tranzitního systému a v zájmu podpory služeb pro zákazníky přípojných letů zdokonalí i své služby a produkty, aby dále zvýšila kvalitu svého provozu a poskytla cestujícím maximální pohodlí při vstupu do Pekingu.
V současnosti provozuje společnost Air China více než 420 linek, z toho 101 mezinárodních, s 16 regionálními trasami a spojením s 185 městy ve 40 zemích a regionech pokrývajících šest kontinentů. Kromě toho se síť leteckých tras společnosti Air China rozšiřuje prostřednictvím asociace Star Alliance na 1 330 destinací ve 192 zemích.
Zavedení 144 hodinového bezvízového režimu také zvýší počet cestujících směřujících do regionu Peking-Tianjin-Hebei. Air China využije tuto příležitost i k úpravě kapacit v reálném čase na základě poptávky po tranzitu a poskytne cestujícím plynulou tranzitní podporu přes Peking, aby pasažéři z celého světa mohli bezproblémově vstupovat do Pekingu bez víz. Společnost Air China navíc uvede do provozu speciální turistické produkty pro uspokojení potřeb cestujících ve spolupráci s místními cestovními kancelářemi v Pekingu a také řadu podpůrných služeb, v rámci kterých budou mít cestující možnost vydat se na cestu za objevováním krás Číny.
Na začátku roku 2017 podepsala společnost Air China, Pekingský výbor pro cestovní ruch a mezinárodní letiště v hlavním městě Dohodu o strategické spolupráci v oblasti společných propagačních akcí na podporu cestovního ruchu v Číně s cílem zabezpečit pravidelnou komunikaci a připravit se na zahájení 144 hodinového bezvízového tranzitního režimu. Společnost Air China spojila síly s asociací Star Alliance a pekingským mezinárodním letištěm a v prosinci roku 2017 podepsala Memorandum o porozumění s názvem „Pod jednou střechou". Tyto tři strany se dohodly, že budou úzce spolupracovat na přebudovaní mezinárodního letiště v Pekingu na prvotřídní centrální letiště, které výrazně zlepší zkušenosti cestujících. Cestující budou mít zajištěnu vyšší úroveň pohodlí díky sdílení letištních zařízení, optimalizovaným transferovým postupům a rozšířeným službám aliance.
Seznam zemí oprávněných využívat 144hodinový tranzitní bezvízový režim v regionu Peking-Tianjin-Hebei: Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Rusko, Spojené království, Irsko, Kypr, Bulharsko, Rumunsko, Ukrajina, Srbsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Makedonie, Albánie, Monako, Bělorusko, Spojené státy americké, Kanada, Brazílie, Mexiko, Argentina, Chile, Austrálie, Nový Zéland, Jižní Korea, Japonsko, Singapur, Brunej, Spojené arabské emiráty a Katar.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama