Aktuality

19.03.2017 01:00

Real Madrid na A380

(red), www.bestcg.com Real Madrid na A380
Letecká společnost Emirates představila nový polep s hráči fotbalového klubu Real Madrid pro svůj letoun Airbus A380. Letoun zdobí pětice fotbalistů Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Sergio Ramos, Karim Benzema a Marcelo a zabírá plochu pět set metrů čtverečních.
Kromě Madridu bude A380 ozdobený polepem s hráči týmu Real Madrid operovat na většině tras Emirates po celém světě a fanouškům legendárního klubu se tak nabízí řada příležitostí získat na památku fotografii letadla. Zahrnuty budou i destinace v USA, kam tým cestuje letos v létě.
Emirates je oficiálním hlavním sponzorem klub Real Madrid, který se pyšní jednou z největších fanouškovských základen na světě, od roku 2013. Dokládá to i nepřehlédnutelné logo Fly Emirates na týmových dresech. Emirates provozuje největší flotilu dvoupatrových Airbusů A380 na světě s celkem 93 letadly v provozu a 49 dalšími, jejichž doručení očekává. Tato vlajková loď Emirates létá do 46 měst na 5 kontinentech. Španělští cestující mají možnost vychutnat si cestu na palubě A380 prostřednictvím tří ze čtyř spojení provozovaných denně z Barcelony a Madridu. Popularitu ikonického letadla mezi zákazníky Emirates dokládá téměř 70 milionů cestujících, které Airbusy A380 od roku 2008 přepravily.
 
 

Menu

Z fotogalerie

15 15

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama