Aktuality

06.02.2020 01:00

Podcast ON AIR

(red), www.prg.aero Podcast ON AIR

Letiště Praha spustilo tento týden první díl nového podcastu ON AIR. Letištními podcasty provází travel blogerka Veronika Bernard alias Weef, se kterou Letiště Praha dlouhodobě spolupracuje. Veronika hovoří se svými hosty přímo na letišti o cestování, cestovní inspiraci a motivaci, životní filozofii či zajímavých příbězích z cest. První podcast obsahuje rozhovor s Josefem Maršálkem, který momentálně účinkuje v oblíbeném pořadu Peče celá země. Premiéra nových dílů bude každou středu. Všechny podcasty budou dostupné na Spotify a Apple Podcasts.

Letiště Praha chce novým projektem přispět k budování sílícího trendu mluveného slova. „Podcast ON AIR má za cíl probudit v lidech touhu cestovat, objevovat a stavět na vlastních zkušenostech. Jsme velmi rádi, že na tomto projektu můžeme opět spolupracovat  s Veronikou Bernard, se kterou tak navazujeme na velmi úspěšný pořad Vylítávky vysílaný na našich sociálních sítích v minulém roce. Věříme, že i podcast ON AIR si najde své pravidelné posluchače,“ říká Ondřej Svoboda, manažer marketingu a korporátní identity Letiště Praha. 
První podcast vyšel 5. února 2020 v 17,00 hodin a další díly budou dostupné každou středu odpoledne. Hosté podcastů ON AIR jsou z řad známých cestovatelů, dobrodruhů, influencerů, ale i herců, sportovců, moderátorů a jiných lidí se zajímavým příběhem nebo poselstvím. V prvním díle se objevil Josef Maršálek, Josef Formánek, Matouš Vinš, Vít Přindiš, Monika Benešová, Nátálie Kotková, Jakub Vágner, Dan Přibáň a Zdeněk Pohlreich. „Když mě Letiště Praha oslovilo s nápadem projektu ON AIR, neváhala jsem. Rozhovory se zajímavými lidmi jsou pro mě samotnou velkou dávkou inspirace a naši hosté v podcastech mají zážitků, humorných příběhů a cestovatelských tipů na rozdávání,“ dodává Veronika Bernard, travel blogerka a YouTuberka.
Všechny díly podcastů ON AIR budou dostupné na Spotify a Apple Podcasts. Zkrácená verze podcastů bude dostupná na YouTube Letiště Praha a Facebooku Letiště Praha, půjde o videa z letištního studia přímo v terminálovém gatu.

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama