Aktuality

30.11.2018 01:00

Pět cen pro Emirates

(red), www.bestcg.com Pět cen pro Emirates
Letecká společnost Emirates získala v posledních dnech pět prestižních ocenění v jediném týdnu, včetně ceny Nejlepší letecká společnosti na světě, v Ruské federaci, Belgii a ve Spojených arabských emirátech a na Blízkém východě.
Letecká společnost Emirates byla oceněna jako Nejlepší letecká společnost na světě a jako Nejlepší letecká společnost na Blízkém východě na předávání prestižních cen Ultimate Luxury Travel Related Awards (ULTRAs) 2018. O vítězi rozhodovalo přes půl milionu čtenářů luxusních cestovatelských časopisů Ultratravel UK a Ultratravel Middle East spadajících pod The Telegraph. Cenu převzal Sir Tim Clark, prezident letecké společnosti Emirates v ikonickém dubajském hotelu Burj Al Arab Jumeirah.
V Rusku byla společnost Emirates vyznamenána dvěma prvenstvími jako Best International Airline na osmém ročníku National Geographic Traveller Awards 2018 a jako Best Middle Eastern Airline na Business Traveller Russia and CIS Awards 2018.
Cenu za Best Long Haul Airline 2018 získala Emirates v Belgii při příležitosti Travel Magazine Awards 2018. Předávacího ceremoniálu se účastnilo na 700 reprezentantů z leteckého a cestovního průmyslu.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama