Aktuality

03.12.2018 01:00

Nový ředitel Úřadu civilního letectví

(red), www.caa.cz Nový ředitel Úřadu civilního letectví
Dnem 1.prosince 2018 byl oficiálně jmenován ředitelem Úřadu pro civilní letectví Ing. David Jágr, který byl od 1.července 2018 pověřen řízením ÚCL. Dne 30.června 2018 totiž na vlastní žádost ukončil působení ve funkci ředitele Úřadu pro civilní letectví Ing. Josef Rada, který byl ve funkci více než deset let.  
David Jágr nahradil ve funkci Josefa Radu, který půsovil v této funkci přes deset let a během tohoto období dokázal dokončit adaptaci ÚCL na nové evropské legislativní prostředí, jako pilot prosazoval „letecký“ přístup k řešení problému.
Nový ředitel David Jágr působí v ÚCL od roku 2000, od roku 2006 byl součástí vedení úřadu, od roku 2015 mj. zástupcem ředitele úřadu. Ve svém věku 42 let je držitelem několika průkazů způsobilosti vydaných Úřadem pro civilní letectví a Leteckou amatérskou asociací. Létat začal v patnácti letech, aktivně se létání posledních víc než deset let věnuje. Ke svému jmenování David Jágr řekl: „Náš cíl je předem jasný a jediný - udržet a zvýšit laťku bezpečnosti, kterou zde drželi naši předchůdci. S ohledem na mé jméno, které proslavil jeden z nejlepších hokejistů světa, si dovolím vypůjčit hokejovou terminologii. Převzal jsem velmi dobře motivovaný a vytrénovaný realizační tým, naším cílem je opět excelovat nejen v extralize, ale i na mistrovství světa. Budeme rádi, když se budeme moci opřít o fanoušky. Věřím, že letci a lidé z letectví chápou, co tím myslím. Cíle jsou to smělé, ale naše letectví vždy bylo na špici celosvětového letectví.“
(red), www.caa.cz
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama