Aktuality

01.06.2018 01:00

Nové služby s Deltou

(red), www.delta.com Nové služby s Deltou
Letecká společnost Delta Air Lines, která se opět v letní sezoně pravidelně objevuje i na pražském ruzyňském letišti, zavádí nové palubní služby, které přinesou větší komfort cestujícím na zmiňované trase mezi Českou republikou a Spojenými státy americkými. Tato sezónní linka mezi Prahou a New Yorkem od června do září zintenzivní frekvenci na sedm dní v týdnu, v květnu to bylo jen pět spojení, a podobně tomu bude i v září.
Ve všech třídách (Delta One, Delta Comfort+ a Main Cabin) na palubě linky Praha-New York čekají na zákazníky nové produkty a služby, jimiž společnost Delta neustále zvyšuje komfort cestování. Mezi ně patří například bezplatné komunikační služby včetně WhatsApp, iMessage a Facebook Messenger.
Avissi Prosecco jako pozornost pro cestující ve třídách Main Cabin a Delta Comfort+ zpříjemní zážitek z každého letu. Cestující v ekonomické třídě se mohou těšit na nabídku jídel v restauračním stylu.
Dwight James, viceprezident společnosti Delta pro transatlantické spoje k tomu uvedl: „…každý rok se těším na návrat do České republiky a letos v létě budeme nabízet více než kdy dříve, od perlivého nápoje zdarma po mobilní služby, vedle individuálně volitelné zábavy, připojení Wi-Fi a skvěle rozvrženého letového řádu. Rok od roku se našim zákazníkům snažíme nabízet vyšší komfort a inovace, aby si z cesty odnášeli nezapomenutelné zážitky…“ uvedl Dwight James
Linku bude obsluhovat stroj Boeing 767-400ER s kapacitou 245 míst, který společnost Delta nasadí ve spolupráci s partnerskými aeroliniemi Air France a KLM. V New Yorku mohou cestující přestoupit na spoje do více než 55 oblíbených destinací včetně Atlanty, Los Angeles, San Francisca, Orlanda a Tampy. Zákazníci společnosti Delta cestující mezi Českou republikou a Spojenými státy mají navíc další možnosti cestování přes Paříž CDG a Amsterdam Schiphol s využitím spojů provozovaných společnostmi Air France a KLM v rámci dohody o společném značení letů.
Z Prahy odlétá (od června denně) linka DL211 ve 13,40 hodin a do New Yorku doletí v 16,49 hodin. Opačným směrem startuje ve 21,28 hodin a do Prahy přiletí v 11,55 hodin následujícího dne.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama