Aktuality

22.09.2019 01:00

Nejen radary, ale i podpora dětí

(red), www.eldis.cz Nejen radary, ale i podpora dětí
Pardubická firma Eldis nevyrábí jen radary, ale podporuje i regionální rozvoj. A tak firma Eldis Pardubice, s.r.o. spolu s dalšími sponzory poskytla finanční prostředky na koupi nového automobilu pro Středisko rané péče v Pardubicích o.p.s., které zprostředkovává pomoc a poradenství rodinám dětí se zdravotním handicapem. Je to první krok k plánovanému otevírání se pardubickému regionu.
Další fází by měla být tvorba projektů pro podporu školám, nadacím, dětským domovům, domovům důchodců a dalším místním institucím, které pomáhají svou činností rozvíjet pardubický region.
Posláním Střediska rané péče v Pardubicích o.p.s. je zajištění služby raná péče v Pardubickém kraji a podpora vývoje dětí se zdravotním postižením z Pardubického kraje a podpora jejich rodin.
Společnost Eldis Pardubice byla založena v roce 1991 se záměrem zajistit komplexní řešení náročných požadavků zákazníků z oblastí řízení letového provozu a protivzdušné obrany. V současnosti je hlavní český výrobce aktivních radarových systémů. Kromě výroby nových letištních radarů provádí firma i modernizace starších radarových systémů, a její služby využívají zákazníci už ve více než 25 zemích po celém světě.

 

 (red), www.eldis.cz

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama