Aktuality

03.01.2020 01:00

Nábor pro Emirates v Plzni a Olomouci

(red), www.bestcg.com Nábor pro Emirates v Plzni a Olomouci

Letecká společnost Emirates opět po nějakém čase pořádá nábor nových členů palubního personálu i v České republice. Tentokrát se do mezinárodního týmu společnosti Emirates budou moci zájemci ucházet v neděli 5.ledna 2020 v Plzni a v úterý 7.ledna 2020 v Olomouci, vždy přesně v devět hodin ráno.

Společnost Emirates hledá kandidáty na nové pozice, jež vznikly jak díky pokračujícímu růstu společnosti, tak přidávání nových tras letecké společnosti Emirates a nových letadel do flotily. Zájemci by s sebou měli mít aktualizovaný životopis v angličtině a aktuální fotografii a je doporučeno vyplnit online přihlášku na webových stránkách Emirates http://www.emiratesgroupcareers.com/cabin-crew/, což ovšem není podmíknou.
Za stávajících podmínek kandidáti musí dovršit věk alespoň 21 let v momentě nástupu k Emirates a dosáhnout do výšky 212 centimetrů při stání na špičkách. Je třeba počítat s tím, že výběrové řízení může trvat celý den. Kandidáti a kandidátky, kteří se dostanou do užšího výběru, budou informováni o dalších dnech, kdy se budou konat nadstavbová náborová kola a pohovory.
Palubní personál Emirates dostává zaměstnanecký balíček, který zahrnuje řadu výhod, jako jsou například nadstandardní bezplatné ubytování v Dubaji, bezplatná doprava do a z práce, zdravotní a zubní péče a exkluzivní slevy na nákupy a volnočasové aktivity v Dubaji. Členové palubního personálu Emirates také získají atraktivní speciální cestovní benefity, jež platí i pro jejich rodinu a přátele, a to v rámci celé globální sítě destinací Emirates napříč šesti kontinenty.
Letecká společnost Emirates aktuálně létá do více než stopadesáti destinací napříč šesti kontinenty a operuje 269 letadly. Letecká společnost je největším provozovatelem letecké flotily letounů Boeing 777 a Airbus A380 na světě. Společnost nabízí kandidátům kvalitní výcvik a jedinečnou možnost pracovat v opravdu mezinárodním týmu. Ten je aktuálně složen z 135 národností z celého světa včetně více než 304 pracovníků z České republiky.
 
MěstoDatumMísto
Plzeň5. lednaHotel Courtyard by Marriott, Sady 5. května 57, 301 00, Plzeň 3
Olomouc7. lednaHotel NH Collection Olomouc Congress, Legionářská 1311/21, 779 00, Olomouc

Náborový den společnosti začne vždy přesně v 9:00.

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama