Aktuality

13.03.2017 01:00

Nábor pilotů

(red), www.bestcg.com Nábor pilotů
Společnost Emirates v březnu zahájila svou evropskou kampaň, jejímž cílem je nábor zkušených a technicky zdatných pilotů pro komerční lety v rámci stále rostoucí sítě mezinárodních linek. Mezi vybranými městy je i Praha, kde se nábor odehraje v termínu 19. března (v 10,00 a 14,00 hodin) a 20. března (v 10,00 hodin) 2017 v hotelu Don Giovanni ve Vinohradské ulici.
Nábor je otevřený všem zájemcům z České republiky a nabízí skvělou příležitost získat více informací o společnosti Emirates. Na místě bude přítomen náborový tým Emirates, který se zaměří nejen na podrobnosti z náborového procesu pro piloty, ale také na atraktivní odměny a balíčky, jež Emirates svým zaměstnancům poskytuje. Pro účast na akci není třeba předchozí registrace, stačí si vybrat jeden ze tří termínů výše. Piloti, kteří se nemohou akce zúčastnit, ale i přesto mají zájem u Emirates pracovat, mohou vyplnit online aplikaci na www.emirates.com/pilots.
Piloti, kteří postoupí do užšího výběru, budou požádáni, aby dokončili úvodní kolo pohovorů kdykoliv v klidu svého domova, a to při selekčnímu procesu online.
Emirates nabízí pilotům možnost létat do více než 150 destinací v 83 zemích na Blízkém východě, v Indickém oceánu, Asii, Africe, na Novém Zélandu a Jižní Americe. Širokotrupá flotila je mladá a přátelská k životnímu prostředí, hlavně populární Boeing 777 a vlajková loď společnosti Airbus A380. Díky dalším objednávkám od Airbusu a Boeingu v počtu více než 200 technologicky vyspělých letadel pokračuje Emirates v závazku rozšířit velikost své flotily a rozšířit síť destinací a služeb.
Všichni piloti společnosti Emirates mají konkurenční plat bez daňových odvodů, zajištěné ubytování, zdravotní a zubařské pojištění a velkorysý počet dnů dovolené. Navíc si mohou užívat života v Dubaji se vším, co město nabízí, včetně vzdělávání, volnočasových aktivit a sportu na té nejvyšší úrovni. Dubaj je považovaná za jednu z nejzajímavějších destinací pro rodinný život.
Více informací k pražským náborovým dnům, včetně kritérií pro výběr, naleznete na www.emirates.com/pilots.
 
 

Menu

Z fotogalerie

15 15

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama