Aktuality

05.03.2019 01:00

Loyalty Awards 2019 do Emirátů

(red), www.bestcg.com Loyalty Awards 2019 do Emirátů
Již druhý rok po sobě byl věrnostní program společnosti Emirates a flydubai zvaný Emirates Skywards oceněn titulem "Excelence in Management". V roce 2018 byl program Emirates Skywards oceněn za využití dat pro optimalizaci zapojení členů prostřednictvím různých nabídek. V letošním roce získal věrnostní program ocenění za to, že i nadále personalizuje nabídky letů a dalších akcí Cash + Miles pro všechny členy, kteří se do programu přihlásí a rezervují si své lety přes webové stránky společnosti. 
Cílené a personalizované nabídky, které jsou snadno přístupné a viditelně umístěné již během rezervace letenek, jsou vyhodnocovány podle více než 150 parametrů spojených s úrovní věrnostního programu cestujícího a vybíranými lety. Věrnostní program bude v nadcházejících měsících rozšiřován a využije k tomu pokročilé prediktivní modelování a umělou inteligenci. Tuto funkcionalitu Emirates také zpřístupní na svých mobilních kanálech.
Věrnostní program Emirates Skywards má v současnosti více než 23 milionů členů po celém světě a má 4 úrovně – Blue, Silver, Gold a Platinum.
Více informací o Emirates Skywards na www.emirates.com/skywards.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama