Aktuality

11.09.2017 01:00

Letový asistent

(red), www.bemark.cz Letový asistent
Využití letadla jako dopravního prostředku je čím dál častější, a to nejen díky stále dostupnějším cenám. Stejný trend lze zaznamenat, ale ve zkušenostech, které let nebo dovolenou dokážou zkazit. Nejen ve formě zničeného nebo ztraceného zavazadla, ale také v případě zpožděných letů, díky kterým cestující zmeškají dokonce i navazující spoj.
Ergo pojišťovna v těchto dnech uvedla na trh balíček pro klienty Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky s názvem "Letový asistent", který tento problém pomáhá řešit a je automaticky sjednáván k jakémukoliv on-line cestovnímu pojištění.
V rámci dosavadní spolupráce se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR dostávají její klienti službu Letového asistenta ke všem tarifům cestovního pojištění ZP MV ČR. Tato služba je poskytována ve spolupráci s partnerskou společností Skycloud s.r.o., která v případě oprávněného nároku zajistí klientovi maximální odškodné. Řeší případy zpoždění nebo zrušení letu, zmeškání návazného spoje, odepření nástupu na palubu nebo ztráty, zpoždění či zničení zavazadel.
Během dovolené nebo na služební cestě chtějí mít lidé totiž úplně jiné starosti. A pokud k takové situaci dojde, potýkají se s nedostatkem informací, jak ji řešit. Následné pátrání a papírování pak odradí nejednoho klienta a často se stane, že celou záležitost vzdá. Letový asistent nejenže poradí, jak za dané situace postupovat, ale díky zastoupení Skycloudem vyřeší veškeré náležitosti za poškozeného. Služba umožňuje dokonce to, že sama v případě zadání čísla a data letu hlídá klientovi případné nároky a informuje ho o právu na určitou kompenzaci! Výhodou této služby sjednané k cestovnímu pojištění je fakt, že z případné vymožené kompenzace je odečten nižší poplatek, než je na trhu zvykem.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama