Aktuality

09.05.2018 01:00

Letištní vozovky 2018

(red), www.kongres-studio.sk Letištní vozovky 2018
Opět po dvou letech se koná už 4. ročník odborné mezinárodní konference „Letištní vozovky“, která má za cíl aktuálními tématy oslovit odborníky z prostředí správy a managementu letišť, leteckých úřadů, stavebních firem, vysokých škol a projektových ústavů, ale i celou odbornou veřejnost. Posláním konference je vytvořit prostor na společný dialog odborníků v této oblasti, aby si navzájem prodiskutovali každodenní problémy a měli možnost vyměnit si své zkušenosti a nové poznatky.
Na konferenci bude vyčleněn prostor i pro firmy, které budou mít zájem o propagaci svých projektů nebo produktů prostřednictvím výstavky nebo v bloku firemních prezentací.
 
Konference se koná jako tradičně ve Vysokých Tatrách, na Štrbském Plese, v hotelu Atrium. Tentokrát  ve dnech 21. - 22. května 2018.
Organizátory jsou Kongres Studio, spol. s r.o., Katedra dopravních staveb Stavební fakulty STU v Bratislavě, CET - Consulting Engineering and Translation, a spolupracujícími institucemi Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenské republiky, Dopravný úrad SR - Odbor letišť a stavieb,  Helios Technolog, Ltd.. Uzávěrka přihlášek je 11.května 2018
 
Tématy konference jsou:
1. Změny klimatických podmínek a jejich vliv na provozní způsobilost PPL (Teplotní režim CB krytů na PPL; Měření deformací pohybu desek; Příklady opatření proti poruchám důsledkem teplotního režimu a jejich úspěšnost; Analýzy vlivu skladby konstrukcí vozovek na deformace desek, resp. pásů desek)
2. Obnova povrchových vlastností CB krytů a jejich regenerace (Změny drsnosti povrchu CB desek na PPL; Měření - použité zařízení, jejich přesnost a výsledky; Způsoby zlepšování drsnosti povrchů PPL)
3. Poznatky z výzkumu vlastností cementového betonu, přísady a rozpínavé reakce betonů (Vlastnosti materiálů na stavbu konstrukcí vozovek na PPL; Poznatky z výzkumu vlastností cementového betonu, rozpínavé reakce betonů, objemové změny; Přísady do betonu; Technické normy - aplikace ustanovení na letištích; Ošetřování povrchů, impregnace; Materiály na výplň spár, jejich vlastnosti a trvanlivost)
 
 
 
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama