Aktuality

09.09.2018 01:00

Koně zase v Emirates SkyCargo

(red), www.bestcg.com Koně zase v Emirates SkyCargo

Nákladní letecká divize společnosti Emirates SkyCargo úspěšně přepravila skupinu více než pětiset koní závodních koní na FEI World Equestrian Games® Tryon 2018, které začíná 10. září 2018 a končí 23. září 2018. Závodní koně byli transportováni nákladním letadlem Emirates SkyCargo Boeing 777 z belgického Liege do amerického Greenville-Spartanburg.

Devatenáct speciálních charterových letů Emirates SkyCargo, jimiž více než pět set koní bylo na tuto důležitou světovou událost transportováno. Tato přeprava se stala největším koňským leteckým charterem na jedinou sportovní událost. Emirates SkyCargo úzce spolupracovala se společností Pedenem Bloodstockem, předním mezinárodní expertem na převoz koní.
Emirates SkyCargo je předním světovým nákladním leteckým přepravcem, na jehož linkách se běžně převážejí závodní koně na různé sportovní události po celém světě. Letecký dopravce poskytuje klidné a pohodlné přepravní zázemí a prostředí pro koně, navíc splňuje standardy a regulace stanovené národními a mezinárodními institucemi dohlížejícími na transport zvířat jako například IATA Live Animals Regulations (LAR).
Více informací o speciálním letu a o FEI World Equestrian Games Tryon 2018 10. 9. 2018 – 23. 9. 2018 lze najít zde.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama