Aktuality

11.05.2018 01:00

Koně do Dubaje

(red), www.bestcg.com Koně do Dubaje
Letecká společnost Emirates SkyCargo přepravila do Dubaje závodní koně z několika světových destinací. Jednalo se o koně pro Dubai World Cup a Longines Global Champions Tour. Za poslední čtyři měsíce tak bylo přepraveno přes třista padesát závodních koní.
Emirates SkyCargo, nákladní letecká divize společnosti Emirates, standardně přepravuje přední závodní koně na různé šampionáty po celém světě. Každoročně během dostihové sezóny hraje Emirates SkyCargo důležitou roli při přepravě koní do Dubaje. Právě na Dubai World Cup přepravil nákladní přepravce v posledních měsících dostihové koně ze šesti kontinentů.
Společnost Emirates SkyCargo přepravila několik předních světových závodních koní do Dubaje na Dubai World Cup, jeden z nejprestižnějších a nejsledovanějších dostihů na světě. Přední dostihoví koně jako Talismanic, West Coast a Mubtaahij byli přepraveni společností Emirates SkyCargo ze svých domovských stájí do Dubaje. V posledních dvou letech přepravil letecký nákladní přepravce například koně Arrogate, vítěze Dubai World Cup 2017 nebo California Chrome, vítěze závodu z roku 2016.
Již třetí rok za sebou přepravuje Emirates SkyCargo skoro stovku koní napříč kontinenty během prvních tří etap parkurových závodů Longines Global Champions Tour. Parkuroví koně byli letos převezeni dvěma speciálními charterovými lety z Mexico City, kde závodili v první etapě závodu Longines Global Champions Tour, do floridského Miami. Sem dorazili 31. března a navázali tu na druhou etapu závodu. Po jejím skončení jsou koně převezeni nákladními letadly Emirates SkyCargo do belgického Lutychu, odkud poté zamíří do Šanghaje.
Emirates SkyCargo není v přepravě prémiových koní nováčkem. Dokáže vytvořit přepravní prostředí, které koním poskytuje maximální komfort a umožňuje jim dosahovat špičkových výkonů i po dlouhém letu.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama