Aktuality

15.05.2019 01:00

Kiwi s letištěm Milán/Bergamo

(red), www.bestcg.com Kiwi s letištěm Milán/Bergamo

Letiště Milán/Bergamo a česká společnost Kiwi.com uzavřely strategické partnerství a společně představily nový přestupní produkt „Bergamolynk“, který zrychlí a zefektivní přestupní proces. Podle zástupců letiště zvládne letiště Milán/Bergamo díky spolupráci s Kiwi.com navýšit počet odbavených cestujících do roku 2020 na dvacet milionů ročně.

Partnerství, které je prvním svého druhu v italském leteckém průmyslu, umožní cestujícím Kiwi.com snadnější přestup i výhody jako přepážku pro rychlé odbavení, zavazadlovou asistenci a dodatečná duty-free vylepšení. Bergamolynk byl spuštěn společně s webovou stránkou https://bergamolynk.kiwi.com.
Vlastní cestovní itineráře s přestupy využívá už více než čtyřicet procent cestujících po celém světě. Díky zavedení Bergamolynku na milánském letišti se očekává výrazný nárůst počtu cestujících, a to právě díky Kiwi.com a jeho algoritmu virtual interlining, který nabízí optimální řešení plánování cesty a miliony leteckých spojení po celém světě denně. Kiwi.com navíc neustále rozšiřuje svou nabídku a oslovuje stále více zákazníků - v loňském roce vrostl počet cestujících z celého světa využívajících Kiwi.com o 88 procent.
Partnerství Kiwi.com a letiště Milán Bergamo doplňuje další evropská letiště, která již s Kiwi.com spolupracují a nabízejí svým zákazníkům unikátní program „Hosted Stopover“.
„Věříme, že díky spuštění Bergamolynk přilákáme na letiště Milán Bergamo ještě více cestujících. Výhody, které spolupráce s Kiwi.com přináší, poskytnou našim cestujícím nejen mnohem lepší zážitek, ale také větší pohodlí při přestupování. Kiwi.com je pro nás špičkovým partnerem v oblasti cestovních technologií, díky kterému i my budeme mezi předními letišti využívajícími inovace a technologický pokrok. Do roku 2020 tak zvládne letiště Milán Bergamo navýšit počet odbavených cestujících na dvacet milionů ročně,“ řekl Giacomo Cattaneo, ředitel komerčních letů leště Milán Bergamo.
„Naše nejnovější partnerství s letištěm Milán Bergamo uvádí několik inovativních funkcí, které jsme donedávna vyvíjeli. Úsilí jsme věnovali především zlepšení cestovní zkušenosti zákazníků. Jejich spokojenost je vždy v centru našeho úsilí," řekl Zdenek Komenda, ředitel divize Business Development společnosti Kiwi.com.
Díky unikátním algoritmům a cestovním údajům společnosti Kiwi.com a schopnostem strojového učení mohou cestující z více než 150 zemí cestovat přes letiště Milán Bergamo a využít více než 3650 unikátních letových kombinací itinerářů, a to jak u klasických leteckých společností, tak u nízkonákladových aerolinek.
Letiště Milán/Bergamo je třetím největším italským letištěm pro nákladní i komerční leteckou přepravu s 12,9 miliony odbavenými cestujícími ročně.

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama