Aktuality

11.03.2019 01:00

Kiwi.com v Bonnu

(red), www.bestcg.com Kiwi.com v Bonnu

Letiště Kolín/Bonn a český vyhledávač a prodejce letenek Kiwi.com uzavřely strategické partnerství v rámci programu „Hosted Stopover“, aby společně zlepšily nejen přestupy cestujících na tomto letišti. Nově uzavřené partnerství mezi českou společností Kiwi.com a letištěm Kolín/Bonn je prvním svého druhu v Německu. Cestující si mohou spojit dva různé lety na několik kliknutí přímo na webových stránkách kolínského letiště. Součástí dodané služby je také optimalizace přestupů a nabídek pro cestující, kteří přestupují právě v Kolíně nad Rýnem.

Například každý, kdo chce letět z Kolína/Bonnu do Barcelony s leteckou společností č. 1, a pokračovat odtud do Santiaga de Chile s leteckou společností č. 2, si může rezervovat oba lety v rámci jediného itineráře na platformě Kiwi.com. Rezervace jednotlivých letů samostatně již nejsou potřeba právě díky algoritmu "virtual interlining" společnosti Kiwi.com. Totéž platí pro cestující využívající letiště v Kolíně nad Rýnem jako letištní transfer: každý, kdo chce cestovat z například Hamburgu do Kolína/Bonnu s leteckou společností č. 1, a odtud do Bordeaux s leteckou společností č. 2, najde také vhodné kombinace leteckých spojů na Kiwi.com.
Pro přestup při kombinování letů zajistí Kiwi.com dostatečný čas, pokud je však let zpožděn a cestující jej zmešká, může využít záruky Kiwi.com Guarantee, která se postará o zajištění náhradních letů, finanční úhrady či ubytování v hotelu. Prioritou Kiwi.com je vždy pasažér, jehož zážitek z letiště je díky této službě podstatně lepší.
„Touha po bezproblémovém cestování z místa A do místa B je stále středobodem našeho neustále digitalizovanějšího světa. Naše spolupráce s Kiwi.com je důležitým prvním krokem tímto směrem. Těší nás, že jsme prvním německým letištěm, které tuto službu svým cestujícím nabízí," říká Johan Vanneste, generální ředitel společnosti Flughafen Köln / Bonn GmbH.
„Naše partnerství s letištěm v Kolíně nad Rýnem je důležité pro Kiwi.com, ale i pro naše zákazníky. Chceme jim nabídnout takovou službu, díky níž mohou nejen hladce a neomezeně cestovat, ale také si mohou vybírat z nejlevnějších dostupných spojů a stále mít záruku, že se díky naší Kiwi.com Guarantee dostanou vždy do cíle “ řekl Zdenek Komenda, ředitel divize Business Development ve společnosti Kiwi.com.
SpolečnostKiwi.com byla založena jako start-up v roce 2012 a zaměřuje se na kombinace letů nespolupracujících aerolinek, vyhledává a sestavuje letecká spojení a cenové nabídky letenek a dnes zpracovává na padesát milionů vyhledávání denně a nabízí více než 225 tisíc aktualizovaných cen za minutu. Letiště Kolín/Bonn je jedním z nejvýznamnějších komerčních letišť v Německu a šestým největším letištěm v Německu, co do počtu cestujících, který jím projdou (v roce 2018 to bylo 12,96 milionů cestujících).

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama