Aktuality

03.07.2018 01:00

ERA v Paříži

(red), www.era.aero ERA v Paříži
V první polovině června se v Paříži konal mezinárodní veletrh obranných technologií a techniky Eurosatory 2018. Své produkty tam vystavilo více než tisíc osm set výrobců i prodejců speciální techniky z více než šesti desítek zemí, a nechyběly mezi nimi ani společnosti ERA a OMNIPOL, které jsou tradičními účastníky této výstavy.
Představily tam poslední generaci sledovacího systému VERA-NG společně s novinkou – výukovým simulátorem pro zaškolení operátorů. Prezentace se zaměřila na výhody použití systému VERA pro elektronický boj. Na společném stánku bylo k vidění i tréninkové podzvukové letadlo Aero L-39NG z dílny letecké firmy Aero Vodochody, protože na projektu jeho modernizace se OMNIPOL podílí jako investor.
Eurosatory se koná jednou za dva roky a vystavují zde renomované společnosti zabývající se vývojem a výrobou obranných technologií z nejvyspělejších zemí, jako jsou USA, Velká Británie, Německo, Francie, Izrael, Rusko, Čína. Svým významem i rozsahem se výstava řadí k největším akcím v tomto oboru na světě a je určena především pro odbornou veřejnost. Letošní ročník se nesl ve znamení historicky nejvyššího počtu českých firem, českou účast navíc podtrhla připomínka 100. výročí vzniku Československa a stoleté existence českého průmyslu, kterou přiblížila panelová výstava historického vývoje českého průmyslu.

(red), www.era.aero 

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama