Aktuality

14.04.2019 01:00

Emirates SkyCargo rozdávala ocenění

(red), www.bestcg.com Emirates SkyCargo rozdávala ocenění

Společnost Emirates SkyCargo rozdělovala speciální ocenění nejúspěšnějším prodejcům v České republice. Ceny byly předány nejlepším prodejcům na základě jejich obchodních úspěchů a využití služeb společnosti Emirates SkyCargo v roce 2018. Mezi třemi nejlepšími se umístily společnosti DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o., Kühne + Nagel, spol. s r.o. a Schenker.

Emirates SkyCargo podporuje obchod mezi Českou republikou a světem od roku 2010, kdy byla zahájena denní linka mezi Prahou a Dubají. V současné době je obsluhována letounem Airbus A380. V červenci 2018 aerolinky přidaly na trasu v letních měsících druhý denní let, na kterém je nasazen Boeing 777-300ER. Emirates SkyCargo na každém letu z a do Prahy přepraví každý den až patnáct tun nákladu.
„Emirates SkyCargo chce i nadále zlepšovat obchodní propojení mezi jednotlivými destinacemi a nabízet českým firmám stále nová řešení i zvýšenou cargo kapacitu, což jim pomáhá zlepšovat možnosti pro export,“ říká Jakub Kolář, SkyCargo Manager Emirates.  
Mezi nejčastější produkty vyvážené Emirates SkyCargo patří české sklo, strojírenské výrobky a náhradní díly pro automobilový průmysl. Tyto produkty jsou pravidelně distribuovány na trhy na Blízkém východě a dále.
Mezi oceněnýmikbyli zástupci firem DSV Air & Sea, Panalpina Czech, Maurice Ward & Co., Kuehne + Nagel, Hellmann Worldwide Logistics, DHL Global Forwarding(CZ), Schenker, Gestiv Bohemia, Cargo-partner ČR.
Společnost Emirates spojuje Českou republiku s více než 150 destinacemi ve více než 86 zemích po celém světě pouze s jedním přestupem v Dubaji.
 
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama