Aktuality

14.08.2019 01:00

Emirates na golfu

(red), www.bestcg.com Emirates na golfu

Letecká společnost Emirates se už po šesté stal sponzorem každoročního českého golfového turnaje D+D REAL Czech Masters, který je součástí European Tour a koná se od 15. do 18. srpna 2019 v Albatross Golf Resort. Letecká společnost Emirates podporuje čtyřiadvacet velkých golfových turnajů po celém světě a po šesté je to i Czech Masters. 

Letošní ročník přivítá golfové hvězdy jako Padraig Harrington, Ernie Els, Thomas Bjorn a Lee Westwood. Z řad českých hráčů jich do turnaje vstoupí minimálně desítka, přičemž dva z nich budou amatéři, jeden byl nominován Českou golfovou federací.
„Letecká společnost Emirates hrdě podporuje 24 velkých golfových svátků po celém světě a jsme rádi, že se mezi tyto turnaje již pošesté zařadí i Czech Masters, obzvlášť když v posledních letech roste v České republice obliba golfu jako takového,” říká Bořivoj Trejbal, Country Manager letecké společnosti Emirates v České republice.
Letecká společnost Emirates létá do více než sto padesáti destinací napříč šesti kontinenty, operuje flotilu čítající 269 moderních širokotrupých letounů. Letecká společnost je největším globálním operátorem letadel Boeing 777 a Airbus A380. O pasažéry se stará palubní personál skládající se z více než 135 národností, včetně 200 lidí z České republiky. Palubní menu připravují přední šéfkuchaři a zábavu zajišťuje oceňovaný palubní zábavní systém ice, který má ve své filmotéce přes 4 500 kanálů s širokou nabídkou filmů, včetně českých, televizních programů, podcastů a dalších. Pro vášnivé hráče golfu má Emirates připravené velkorysé váhové limity, aby si mohli své golfové vybavení vzít s sebou kamkoliv.
Linka Dubaj – Praha, kterou obsluhuje Emirates strojem Airbus A380, odlétá z Dubaje v 8,35 hodin a do Prahy přilétá ve 13,00 hodin pod označením EK 139. Zpáteční let EK 140 odlétá z Prahy v 15,55 hodin a do Dubaje přilétá v 23,50 hodin. Druhý denní let EK 138, který provozuje Boeing 777-300ER je operován v průběhu letní sezóny a z Prahy odlétá v 21,35 hodin a v Dubaji přistává v 5,30 hodin následujícího dne. Zpáteční let EK 137 odlétá z Dubaje v 15,30 hodin a v Praze přistává v 19,55 hodin. Toto druhé spojení by, podle informací společnosti Emirates a plánované optimalizace spojení, už v roce 2020 nemělo být provozováno.

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama