Aktuality

04.10.2017 01:00

Emirates a flydubai

(red), www.bestcg.com Emirates a flydubai
Společnost Emirates díky partnerství s flydubai rozšíří svou síť o 29 destinací ze tří kontinentů. Nová partnerská síť díky codesharovým letům nabídne častější a snadnější spojení do řady destinací s výhodou navazující přepravy zavazadel až do cílové destinace. Cestující si mohou od 3. října rezervovat letenky pro cesty uskutečněné od 29. října 2017.
Jeho Veličenstvo šejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, předseda a výkonný ředitel společnosti Emirates Group a předseda společnosti flydubai, uvedl: „S nadšením jsme udělali první krok, aby naši zákazníci mohli využívat řadu výhod plynoucích z partnerství. A to jak benefity každé z leteckých společností, tak i větší flexibilitu a volnost při cestách přes Dubaj. V příštích měsících budeme společnou síť našich destinací dále rozšiřovat, abychom svým zákazníkům poskytli ještě více možností jak prozkoumat svět.”
Pasažérům codesharových letů Emirates a flydubai zajistí toto partnerství zážitek, na který jsou u dané letecké společnosti zvyklí. Pokud si zákazníci Emirates zakoupí letenku během jedné rezervace v rámci codesharových služeb, obdrží na palubě flydubai bezplatné menu a budou moci uplatnit i zavazadlové limity platné pro Emirates, a to jak v byznysové, tak v ekonomické třídě. Propojení společností v dubajském leteckém uzlu zajistí hladký přestup a díky novému partnerství se zkrátí jeho minimální doba mezi Terminálem 3 (domovský terminál Emirates) a 2 (domovský terminál flydubai) na 120 minut. Oznámení představuje počáteční fázi rozsáhlého partnerství. Navazovat na ně bude přidávání dalších destinací do sítě leteckých společností poté, co bude spolupráce dále rozšířena a proběhne optimalizace sítí obou společností. Členové Emirates Skywards mohou i nadále sbírat Skywards letecké míle a míle Skywards Tier podle pravidel věrnostního programu i v rámci a codesharových letů flydubai. Členové Skywards Premium mohou rovněž při přepravě zavazadel k bezplatným zavazadlovým limitům Emirates přidat navíc extra zavazadlo zdarma: 20 kg pro Platinum, 16 kg pro Gold a 12 kg pro  Silver úroveň členství. Držitelé členství Skywards v úrovni Platimum, Gold, Silver budou mít v rámci codesharových letů přístup k byznysovým přepážkám flydubai a získají i přednostní cedulky. Další výhody pro členy věrnostních programů obou leteckých společností budou včas ohlášeny.
 
Codesharové destinace v rámci partnerství Emirates a flydubai
Město
Země
Asmara
Eritrea
Bělehrad
Srbsko
Kyjev Žuljany
Ukrajina
Džuba
Jižní Súdán
Krasnodar
Rusko
Samara
Rusko
Kazaň
Rusko
Miněralnyje Vody
Rusko
Oděsa
Ukrajina
Praha
Česká republika
Rostov na Donu
Rusko
Sarajevo
Bosna a Hercegovina
Skopje
Makedonie
Sofie
Bulharsko
Tbilisi
Gruzie
Kuvajt
Kuvajt
Baku
Ázerbájdžán
Lakhnaú
Indie
Ahváz
Írán
Bandar Abbás
Írán
Isfahán
Írán
Lár
Írán
Šíráz
Írán
Nadžaf
Irák
Biškek
Kyrgyzstán
Maskat
Omán
Salalah
Omán
Jekatěrinburg
Rusko
Bukurešť
Rumunsko
 
 
 
 

Menu

Z fotogalerie

GGP GGP

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama