Aktuality

11.01.2020 01:00

Emirates a cestovní tarify na rok 2020

(red), www.bestcg.com Emirates a cestovní tarify na rok 2020
Letecká společnost Emirates nabídla českým cestujícím speciální tarify letenek do oblíbených destinací. Akce se vztahuje na Economy a Business Class a platí pro cesty uskutečněné v roce 2020. Speciální nabídka se vztahuje na rezervace provedené mezi do 19.ledna 2020 a platí pro cesty uskutečněné mezi 13.lednem a 31.říjnem 2020.
Pasažéři mají ve všech třídách díky systému ice přístup k více než čtyři a půl tisíce kanálům plným zábavy. V zábavním systému naleznou nejnovější filmy, televizní pořady, hudbu a hry. Na cestovatele na palubě čeká také nabídka bezplatných nápojů, regionálně inspirovaných pokrmů a věhlasná pohostinnost a skvělý servis mezinárodního palubního personálu, v němž nechybí ani zástupci České republiky. Emirates poskytuje maximální povolenou váhu zavazadel, která dosahuje až 35 kilogramů v Economy Class a 40 kilogramů v Business Class.
Zákazníci společnosti Emirates, jejichž cesta od začátku roku do 31. března 2020 povede přes Dubaj, mohou i v roce 2020 čerpat výhody díky službě My Emirates Pass. Po předložení letenky a průkazu totožnosti mohou využít slevy a benefity na více než pěti stech místech napříč Spojenými arabskými emiráty, a to včetně třicetiprocentní slevy na lázeňské procedury a až padesátiprocentní slevy na venkovní aktivity, jako jsou například vodní sporty či noční golfové kurzy. Zákazníci se také mohou těšit na až padesátiprocentní slevu ve vybraných restauračních zařízeních a až třicetiprocentní slevu za nákupy v populárních prodejnách.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama