Aktuality

14.03.2020 01:00

Dvacet milionů aplikace Emirates

(red), www.bestcg.com Dvacet milionů aplikace Emirates
Aplikace Emirates zaznamenala významný milník v podobě dvaceti milionů stažení. Díky silné mobilní a digitální strategii společnosti se zejména v Africe, v zemích GCC a v Asii zvedl počet jejích uživatelů. Plné nastavení je dostupné v devatenácti jazycích včetně češtiny, což z ní dělá jazykově nejdostupnější leteckou aplikaci na světě.
Stáhnout lze přes Apple Store, Google Play Store a nyní i Huawei AppGallery a patří mezi nejlépe hodnocené aplikace leteckých společností.
V souladu s příslibem „Fly Better“ se letecká společnost Emirates neustále zaměřuje na zajišťování těch nejlepších zážitků – ať už na palubě, na zemi, či v online světě.
 
Inovace a nové funkce, které aplikace Emirates představila v posledních 18 měsících:
- Možnost vytvořit si svůj osobní playlist a synchronizovat jej se zábavním systémem ice na palubě letadla.
- Možnost prohlédnout si prostřednictvím virtuálního 3D modelu kabiny své místo i další vybavení na palubě letadla ještě před odletem.
- Možnost zakoupit pomocí Emirates Skywards mílí vstupenky na oblíbené sportovní a kulturní akce sponzorované společností Emirates.
- Možnost navigace v centrále Emirates a na Mezinárodním letišti v Dubaji, takže cestující bez problémů trefí přímo ke své odletové bráně.
 
Kromě nových funkcí se společnost Emirates zaměřila také na zlepšení rychlosti webu. Ta je považována za hlavní faktor spokojenosti zákazníků v oblasti online služeb. Podle https://www.webpagetest.org/ patří nyní webová stránka emirates.com mezi nejrychlejší webové stránky leteckých společností na světě, zejména pokud na ni zákazníci přistupují prostřednictvím svého mobilního zařízení s 3G či 4G.
 
Další zajímavá fakta o aplikaci Emirates:
- Nejoblíbenějším vyhledávaným obsahem je jídelní menu.
- Nejoblíbenější aktivitou zůstává vyhledávání letů, po němž následuje odbavení (check-in) a přístup k mobilním palubním vstupenkám.
- Každý měsíc dojde v průměru k více než 1 milionu odbavení (check-inů) prostřednictvím mobilních telefonů, což tvoří více než 60 % všech online odbavení. To představuje 50 % z celkového počtu odbavení.
- Zákazníci vyhledávají na kanálech Emirates více letů prostřednictvím svých mobilních telefonů než prostřednictvím stolních či přenosných počítačů.
- Upozornění (notifikace) zprostředkovávané aplikací se staly preferovaným a dominantním komunikačním kanálem se zákazníky (v porovnání s SMS zprávami a e-mailem).
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama