Aktuality

02.07.2018 01:00

Druhá linka Emirates do Dubaje

(red), www.prg.aero Druhá linka Emirates do Dubaje
Letecká společnost Emirates přidala u příležitosti osmého výročí prvního leteckého spojení mezi Prahou a Dubají, druhý denní let. Společnost Emirates působí na českém trhu od roku 2010 a během této doby přepravila více než 1,7 milionu cestujících. Rostoucí poptávku na této trase chce Emirates uspokojit přidáním nové linky, která je operována letounem Boeing 777-300ER s kapacitou 360 míst.
Nově nasazený Boeing 777-300ER na trase Praha – Dubaj nabídne konfiguraci o třech třídách. Osm privátních suites ve First Class, 42 plně sklopitelných sedadel v Business Class a 310 prostorných sedadel v Economy Class. Nasazením Boeingu 777-300ER na tuto trasu vzroste kapacita přepravených cestujících do České republiky o 262 800 míst ročně. 
Let EK138 bude z Prahy odlétat v 21,35 hodin a do Dubaje přiletí druhý den ráno v 5,30 hodin místního času, čímž poskytne cestujícím dostatek času na prozkoumání Dubaje, pracovní schůzky a mnoho dalších aktivit, které toto kosmopolitní město nabízí. Zpáteční let EK137 odlétá z Dubaje v 15,30 hodin místního času a do Prahy přilétá v 19,55 hodin.
Nové letecké spojení umožní pasažérům letícím z Prahy do Dubaje hladký přestup do mnoha oblíbených codesharovaných destinací společností Emirates a flydubai, jako je Bali, Bangkok, Kolombo, Hongkong, Johannesburg, Káthmándú, Kuala Lumpur, Maledivy, Mauricius a Singapur.
Díky širokému trupu Boeingu poskytne přidaný spoj na této trase ještě větší přepravní kapacitu. České firmy tak budou mít více možností pro export techniky, farmaceutického zboží, zboží s krátkou trvanlivostí, skla či automobilových dílů na trhy na Blízkém a Dálném východě, ale i do zemí jihovýchodní Asie a Austrálie.
Pasažéři First Class a Business Class si mohou kromě bezplatných služeb řidiče z letiště a na letiště zkrátit čekání na svůj let v exkluzivních Emirates salóncích po celém světě, včetně prémiového letištního salónku na letišti Václava Havla v Praze. 
Všichni cestující se mohou na palubě Emirates těšit na vysokou úroveň poskytovaných služeb, mezinárodní palubní personál a palubní zábavní systém ice, který cestujícím nabízí až 3 500 kanálů audiovizuální zábavy včetně her a nejnovějších filmů. Pro rodiny s dětmi jsou připravené speciální balíčky.
Nový letecký spoj doplňuje již zavedenou linku, která je operována letounem Emirates A380. Let EK140 odlétá z Prahy v 15,55 hodin a do Dubaje přilétá v 23,50 místního času téhož dne. Zpáteční let EK139 odlétá z Dubaje v 08,35 hodin a přilétá do Prahy ve 13,00 hodin.
 
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama