Aktuality

24.08.2019 01:00

Další výběrové řízení na prodej nepotřebného majetku

(red), www.army.cz Další výběrové řízení na prodej nepotřebného majetku
V tomto týdnu Ministerstvo obrany České republiky vyhlásilo další výběrové řízení na zjištění zájemce o koupi nepotřebného nemovitého majetku s minimální požadovanou kupní cenou dosahující v souhrnu více než patnácti milionů korun.
Úplné znění inzerátu naleznete na internetových stránkách www.onnm.army.cz a www.centralniadresa.cz. Informace o zveřejnění inzerátu otiskl také celostátní deník Právo. Současně jsou tyto nemovitosti nabízeny ke koupi na veřejných portálech jako www.hyperreality.cz a www.sreality.cz.
Kromě několika již dříve inzerovaných nemovitostí, jež se dosud nepodařilo prodat, obsahuje tentokrát inzerát 34 nových dosud neinzerovaných nemovitostí. Celkem se jedná o 53 inzerátů, z nichž většina jsou stále více poptávané objekty bývalého předválečného pohraničního opevnění. Těch je v nabídce 35, nejvíce na jižní Moravě, konkrétně kolem Mikulova. Další objekty v nabídce se nacházejí např. mezi Šatovem a Chvalovicemi, západně od Opavy, ale také v jižních Čechách. Aktuální nabídka obsahuje rovněž pozemky zemědělské či lesní, v lokalitách Praha - Vršovice, Benešov u Prahy nebo nedaleko Kolína v místě zvaném „Na Vinici“.
Do konce tohoto roku nabídne Ministerstvo obrany další pevnostní objekty, především na severní Moravě v okresech Šumperk, Bruntál a Opava. A tentokrát bude součástí prodeje i několik objektů těžkého opevnění, tzv.“srubů“. 
Na stránkách www.onnm.army.cz lze nalézt i některé další nemovitosti včetně fotografií nabízených objektů a konceptů kupních smluv. Také jsou zde uvedeny podrobnější informace o všech objektech, spolu s podmínkami prodeje, termíny pro podání přihlášek a složení požadované kauce, termíny prohlídek, apod., rovněž je k dispozici na výše uvedených internetových stránkách povinný formulář „Prohlášení zájemce o koupi“.
Další nepotřebné nemovitosti nabídne Ministerstvo obrany k prodeji 15. září 2019, případně pak v měsíci říjnu, kdy se předpokládá zařadit i další dosud neinzerované nemovitosti.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama