Aktuality

02.06.2018 01:00

Cyprus Airways v Praze

(red). www.prg.aero Cyprus Airways v Praze

Letecká společnost Cyprus Airways 1.června 2018 zahájila pravidelnou linkou mezi Prahou a Larnakou na jihovýchodním pobřeží Kypru. Novou linku bude dopravce provozovat během letní letové sezóny do 28.října 2018. Další frekvenci pak letecká společnost přidá o měsíc později od 2.července 2018. Oba lety bude operovat letounem typu Airbus A319 s kapacitou pro 144 cestujících. Dvě spojení týdně, vždy v pondělí a v pátek, tak bude Cyprus Airways nabízet do konce letního letového řádu.

Kyperská letecká společnost aerolinky Cyprus Airways inauguračním letem na den dětí 1.června 2018 zahájila provoz na své lince z Larnaky do Prahy. Spoj z Larnaky odletěl po jedenácté hodině dopoledne místního času a na pražském ruzyňském letišti byl přibližně ve 13,40 hodin, kde ho přivítala slavnostní vodní brána od letištních hasičů. Letiště Praha zároveň uvítalo první cestující v gatu, kde proběhlo slavnostní přestřižení pásky.
Aktuálně budou Cyprus Airways lety mezi Larnakou a Prahou operovat každý pátek, od 2. července 2018 pak každé pondělí a pátek.
Letový řád všech destinací operovaných společností Cyprus Airways je k dispozici na webových stránkách dopravce: cyprusairways.com.
V červenci 2016 získala společnost Charlie Airlines Ltd. registrovaná na Kypru právo deset let používat ochrannou známku Cyprus Airways a v červnu 2017 společnost zahájila pod touto obchodní značkou provoz na linkách do čtyř destinací. Cyprus Airways má svou domovskou bázi na mezinárodním letišti Larnaca International Airport. Všechny lety společnosti jsou operovány moderními letadly Airbus A319 s kapacitou 144 míst v třídě Economy.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama