Aktuality

13.09.2017 01:00

Cosi od Emirates na Airbus A380

(red), www.bestcg.com Cosi od Emirates na Airbus A380
Společnost Emirates nasadila Airbus A380 na pravidelnou denní linku Praha – Dubaj 1. května 2016. Čeští cestovatelé díky tomu mohou kromě servisu využít cestování do více než sto padesáti destinací po celém světě s jediným přestupem v centrálním dopravním uzlu, tedy v Dubaji. Kromě Dubaje se čeští zákazníci mohou vydat na palubě tohoto letounu do dalších destinací, jako je Bangkok, Hongkong, Tchaj-pej  anebo Mauricius s jediným přestupem.
O pasažéry Emirates se stará profesionální personál různých národností hovořící řadou jazyků. Cestující mají možnost na palubě vychutnávat gurmánskou kuchyni, výběrová vína i prémiové nápoje a díky palubnímu zábavnímu systému ice si mohou zkrátit let sledováním některého z více než 2 500 kanálů zahrnujících filmy, televizní pořady, hry, audio knihy a hudbu z celého světa. Ice byl společností Skytrax již celkem třináctkrát jmenován nejlepším palubním zábavním systémem na světě.
Cestující první a byznysové třídy ikonického Airbusu A380 mají příležitost navštívit oblíbený palubní salonek Emirates, v němž si mohou vychutnat delikatesní kanapky, exkluzivní vína a lihoviny z celého světa či na místě namíchané koktejly. Společnost Emirates nedávno také představila nový designový koncept palubního salonku inspirovaný interiérem privátních jachet. První Airbus A380, který se pyšní tímto inovovaným designem, vzlétl již v červenci 2017.
Zpáteční letenky do ekonomické a byznysové třídy za speciální cenové tarify lze objednávat pouze do 13. září 2017, takže se doporučuje brzká rezervace. Cesta se musí uskutečnit v období mezi 15. 9. 2017 a 7. 12. 2017. Nabídku byznysové třídy tvoří tzv. companion tarify, v jejichž rámci musí minimálně dvě dospělé osoby cestovat společně na všech úsecích cesty.Ceny letenek zahrnují všechny palivové a letištní poplatky. Speciální ceny a dostupnost sedadel jsou závislé na momentální dostupnosti jednotlivých linek a vztahují se na ně speciální podmínky.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama