Aktuality

16.11.2019 01:00

AirAsia a Kiwi.com

(red), www.bestcg.com AirAsia a Kiwi.com
Největší malajsijská letecká společnost AirAsia rozšiřuje svou online nabídku o lety, které nabízí průkopník s nejmodernějšími technologickými řešeními, společnost Kiwi.com. Touto spoluprací AirAsia aspiruje na předního poskytovatele cestovních služeb v asijsko-pacifickém regionu. Spolupráci v polovině listopadu oznámil v Kuala Lumpur ředitel skupiny AirAsia a airasia.com Tony Fernandes a zakladatel a ředitel Kiwi.com Oliver Dlouhý.
Díky novému partnerství s Kiwi.com teď AirAsia nabízí destinace jako Londýn, Dubaj, Madrid či Auckland více než padesát milionům svých unikátních uživatelů měsíčně. Společně s možností rezervace hotelu a dalších aktivit jsou nyní k dispozici na airasia.com
„Když jsme v roce 2001 AirAsia zakládali jako nízkonákladovou leteckou společnost, vůbec jsem si nemyslel, že někdy budeme nabízet produkty našich konkurentů. Ovšem jestli je jedna věc, které se držím, je to nikdy neříkat nikdy a věřit i v nemožné. Dnes s pomocí Kiwi.com přicházíme s řešením, díky němuž jsme zase o krok blíže naší vizi stát se cestovatelským lídrem v asijsko-pacifickém regionu,“ komentoval nové partnerství Tony Fernandes, CEO společnosti airasia.com
„Kromě strategického partnerství s Kiwi.com zaměřeného na sdílení obsahu a technologie momentálně zvažujeme také možnosti přímé spolupráce s dalšími aerolinkami a společnostmi, které doplní naši dopravní síť mimo asijsko-pacifický region,“ uvedl vedoucí leteckých partnerství airasia.com Rajiv Kumar.
Uživatelé webu AirAsia si teď budou moci díky Kiwi.com zarezervovat lety s více než 100 leteckými společnostmi do destinací, které společnost AirAsia doposud neposkytovala, tedy do Evropy, Austrálie, na Nový Zéland, Blízký východ či do Ameriky.
„Jsem nesmírně hrdý na to, že si AirAsia pro svou transformaci vybrala zrovna naši společnost. Kiwi.com disponuje bohatou nabídkou letů a jízdenek velkého množství leteckých společností i pozemních dopravců. Mám velkou radost, že nyní můžeme ve spolupráci s AirAsia a její početnou zákaznickou základnou otevřít platformu zbytku světa, “ řekl Oliver Dlouhý.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama